Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi. Kész. Nem bírom továb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi. Kész. Nem bírom továb. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Istenem... Ezt nem hiszem el :'((

Van egy fiú aki nagyon tetszik.. elösször ő valotta be, hogy szeret aztán én^^

Nagyon ritkán tudott hozzám jönni, mert picit messze lakunk egymástól..

DE attol még szerettük egymást és megbeszéltük, hogy együtt leszünk akármibe is kerül..

Biztos voltam benne, hogy szeret.. Erre ma feljövök fészre és egy csaj van a képén(a feje nem látszik) aki melltartóban pózol. Na most mit gondoljak?:((


2011. júl. 23. 14:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak egy hejen tuttam elérni ott meg azt írta, h mennie kell... és, h majd jön
2011. júl. 23. 17:28
 12/14 Smartguy86 ***** válasza:
Tündérke! Nem akkor kell beszélgetni csak, amikor már baj van. Eddig kellett volna. És a HELY - LY. Tanulj már meg írni!
2011. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a csaj lájkolt nála valamit,hogy "az első lájkoló a profilképem lesz x időig"?:))
2011. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kitudja..

de asszem mostmár nincs baj^^

2011. júl. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!