Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti hogy közeledtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy közeledtek egy csaj felé, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én még rájuk nézni se nagyon merek, nemhogy közeledni hozzájuk, úgyis lerázna az összes. Nem vagyok kövér, de szerintem nem nézek ki valami jól.


29/f

2011. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12.38..én tudnék példát mondani a kérdésedre....pl a volt barátom...:S
2011. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
sasszézva
2011. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hüha, a gyakori kérdés.Hát már lassan sehogy, ha nekem tetszik és próbálkozok elutasit, ha neki tetszek vagy nem tetszik nekem de ez is ritka vagy...hmmm eddig csak ilyen volt.Lassan már lemondok az egészről és berendezkedek egy független szingli életre.
2011. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!