Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti hogy közeledtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy közeledtek egy csaj felé, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Szia Cica ... Van gazdád? ;)
2011. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
megfogom a f@szát
2011. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lécci normálisakat. Ti elvárjátok hogy értelmeseket válaszoljanak a kérdéseitekre ... -.-'
2011. júl. 23. 12:28
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

Én sehogy, csak visszautasítana már megint!


Sajnos csak a külső számít nektek! Egy alacsony, vékony, nem túl jó képű srác nem kell már senkinek sem!


Bezzeg, ha csaj lennék már rég szexelhetnék szinte mindennap!

2011. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
óvatosan,laposkúszásban a fű között nehogy észrevegyen.a megfelelő pillanatban rávetem magam és elharapom a torkát
2011. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Draug ***** válasza:
100%
Elhívom egy randira. Ha igent mond, és úgy néz ki, bejövünk egymásnak, lesz belőle több találka is, később esetleg komolyabb kapcsolat :)
2011. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
A 12:29-es hozzászólást mintha csak én írtam volna! Én se közeledek már sehogy a csajokhoz, úgyis mind visszautasítana a külsőm miatt, mert tényleg nem számít nekik semmi más (a pénzen kívül, de abból sincs sok).
2011. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
igen igen a csajoknak csak a külső számít ez tény... de fordítva is nézzük meg a dolgot, ki akarna egy ronda dagadt csajt barátnőnek nem igaz ?:)
2011. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Először is ránézek, mosolygok. Ha van minimális érdeklődés benne, akkor visszamosolyog. Akkor odamegyek, és azt mondom: "Helló!". Na ez egy fontos pillanat! Ha ő is azt mondja "Helló!", pláne ha közben mosolyog és/vagy zavarban van, akkor már nagy gond nem lehet, csak beszélni kell tovább.
2011. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 12:29 és 12:33


Ismerkedjetek össze, boldogok lennétek együtt. ;)

2011. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!