Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Imponál nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Imponál nektek ha egy csinos csaj rátok hajtana?

Figyelt kérdés
vagy inkább megrémisztene hogy ő kezdeményez?
2011. júl. 22. 17:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor miért küldted el ha tetszett neked is?
2011. júl. 24. 17:44
 22/27 anonim ***** válasza:
Naná, hogy örülnék. Remélem, mielőbb részem is lesz egy ilyen helyzetben :-)
2011. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is örülnék, ha egy csinos (nem csúnya!) lány rám hajtana, de mivel már sok csalódásban volt részem, meg is lepődnék egy kicsit.
2011. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

nyilván örülnék


25/F

2011. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Naná!:)
2011. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem örülnék...

Hogy lehet ilyet kérdezni?

2011. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az "utolsó:" vagyok. Ha nem én "~"hódítottam meg"~" egy lány, hanem rám mozdulat, akkor vagy csúnya volt. Vagy az 6 szexbomba (jó csak 4 szexbomba és két szép lány, közülük volt aki tetszett is). Hát én egyből nullának érzetem magam mellettük. Azon gondolkoztam hogy miben gondolnak másnak miben ismertek félre. És egyszerre úgy éreztem hogy csak hibáim vannak.
2011. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!