Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Imponál nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Imponál nektek ha egy csinos csaj rátok hajtana?

Figyelt kérdés
vagy inkább megrémisztene hogy ő kezdeményez?
2011. júl. 22. 17:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Velem volt mar milyen. Ha nekem is tetszik akkor orulok neki. Ilyenkor erzem hogy nagyon erosen "huz magahoz" a lany, de attol meg a konkret lepeseket tovabbra is nekem kell megtennem.
2011. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
há hogy a viharba ne imponálna..
2011. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
imponálni mindenképpen imponálna, de azért csak módjával. még a legyengült-fáradt vadászban is benne van a vadászösztön. ha csak úgy odasétál a vad nem az igazi. kompromisszum kell. hajts rá úgy, hogy közben fel se tűnjön neki, hogy te mész rá, és nem fordítva. női fortély kell ide!
2011. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
18:34 milyen női fortélyra gondolsz?
2011. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
igen. ezt kifejthetnéd milyen fortélyra gondolsz
2011. júl. 22. 19:14
 16/27 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, az tény hogy ha tényleg nagyon megtetszene valaki, akkor nem félnék leszólítani, de nem ijednék meg ha oda jönne hozzám akárki is.
2011. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

te vagy a lány és én tudjam milyen az a női fortély? :D

például ha teljesen véletlenül úgy alakul hogy arra jársz amerre a srác, elejtesz valamit, megkérdezel valamit. valami olyan dolog ami lehetne akár a véletlen is, de nem az, mert az a női fortély XD a lényeg, hogy teremts alkalmat, a kontaktra, hogy tudjatok dumálni, hogy elő tudd venni a fogkrémreklámba illő mosolyt, hogy tudd birizgálni a hajad -azt de imádom- stb... de ezt nektek kell tudni.

2011. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bárkinek bejönne nekem is
2011. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
dehogy rémisztene meg inkább örülnék neki:D
2011. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én eddig hatszor tapasztaltam ilyent mindig elmenekültem.

Pedig az utolsó két esetben nagyon bántam.

Nem vicc az utolsó előtti a legszebb lány volt eddig akit láttam, és tetszett is nekem. Egy hófehér bőrű félig indiai, fehér vonású lány. Ha ~10-20% indiai voltak a vonásai. És tökéletes alakja volt. Olyan ruhát is viselt hogy ezt látni lehessen. Vajon mit látott bennem?

2011. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!