Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan érdekelem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szancsopanza kérdése:

Komolyan érdekelem, vagy csak a barátja vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 3-os korom óta ismerek, akkor írt nekem szerelems leveleket.Nem jöttünk össze ez olyan gyerekszerelm volt.Messze kültözött középsuli alatt és csak mnsen beszélgettünk általában nyaranta de akkor ugy este 10 től reggel fél 5 ig.Mindig is több volt a beszélgetésekben mint egy sima barátság voltak flörtölések..most ujra elkezdtünk beszélgetni és valószinű találkozunk.ő 19 én 18.De egy kicsit félek.ő nem az a típus aki beszél az érzéseiről még azt is ugy kelett kiszedni belőle h jár e valakivel.Tom h ő ilyen típus de nem akarom h megbántson.Ha nem kedvelne nem beszélnénk nem?Honnan tudhatom h nem hülyít e
2011. júl. 21. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyit. :)

de nem tudom,hogy akar e töled valamit vagy nem..ha regen flörtölt veled es mostmär nem akkor lehet,hogy mär csak barätok vagytok...

2011. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rakkerman ***** válasza:
Egyszer élünk, nyomasd neki!
2011. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát nem hiszem , hogy hülyít nem rég énis ebben a helyzetben voltam... most is szokott "flörtölgetni" amikor elfelejti h van barátnője... De telejsen nyilvánvaló h akar valamit. És szerintem is kérdezd meg tőlee. nem veszitessz semit. max barátok maradtok Sok sikert nektek...;) (lány )
2011. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!