Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová lettek a normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek a normális lányok?

Figyelt kérdés

Őszintén...szerintem jómagamat beleérve a fiatalok nagy része normális kapcsolatra vágyna...

De a korunkbeli lányok mint akik be vannak kattanva loholnak a divat után és ha a példakép sz*pik egy discoWC-ben , akkor neki is feltétlenül meg kell tennie...

Léteznek még normális csajok? :) 16/F


2011. júl. 20. 23:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek normális lányok..én is az vagyok :P

Nem járok bulikba (még korai nekem), jól tanulok, nincs kint a fél s*ggem, mellem, nem cigizek, nincs hetente új pasim, sőt még nem is volt és ez nem zavar.. majd jön a szerelem, amikor jönnie kell. Nem akarok fűvel-fával "összekerülni".

Rajtam kívül még sok-sok normális lány van, csak észre kell venni őket, nem mindig a hisztis p*csákra kell figyelni.. ;)

15/L

2011. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Vannak,saját tapasztalat,az én barátnőm is elég visszahúzódó volt,amedig nem kezdtem el vele járni,a legrendesebb lány akit ismerek az életbe.
2011. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Barátnőm cigizik, ritkán de iszik, csak akkor van kint valami gömbölyded testtája, ha teszek róla. Nem füvezett még és valószínüleg benne lenne egy discoWC-ben szopásban, de csak velem (még sosem voltunk diszkózni együtt). Értelmes, okos lány és neki is megvannak a maga problémái. Mindketten egyetemre járunk már és lassan egy éve leszünk együtt.

Szerintem az én oldalamon lévő is normális lány. :)

20/F 19/L

2011. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

És még én érzem magam normálatlannak hogy nem járok el bulizni!? :D

17/L vagyok és az egész nyaramat kb munkával töltöm..

jó lenne néha egy kis kikapcsolódás, de inkább dolgozom mint hogy beálljak a cigizős piálós csajok közé..

Nekem is hasonló a gondolkodásom csak az ellenkező nem felé is! hová lettek a normális pasik?..mondjuk én ismerek egy párat aki normális..néha beszélgetek velük ilyen dolgokról .de már igazából magam sem tudom mi lenne a jobb? menjek éjszakába nyúlóan "partyzni" és sza*jak bele mindenbe.. vagy pedig legyek tele stresszel?


Sokan csak a divat miatt csinálják mert hogy milyen menő minden nap beb*szni , de én a jövőmért dolgozom hogy ne kopasz p*csával induljak el az életben...

2011. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én magam sem értem hogy miért lenne az "szégyen" ha egy lány tanul és okos , kedves, szerény...

Pl saját tapasztalat alapján egyedül vagyok srác az osztályomban (végzős fodrász vagyok), és 32 nő közül kb 1 aki értelmes...kissé furcsa az arány sajnos.

De örülök hogy ennyi lány írt és egyetért. :)

2011. júl. 21. 00:11
 16/22 anonim ***** válasza:

Óó .. :D és nem akarod véletlen megcsinálni a hajam úgy is már régen el akartam menni fodrászhoz xD

00:10 voltam :)

2011. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

:) Sokan mondják h csináljam meg :)

Ömm igazságszerint ha már ittartunk a szakma nemnagyon érdekel, csak a pénz amit érte kapok majd , amiből fejleszthetem a zenei karrierem (rock zenekar ) :)

2011. júl. 21. 00:21
 18/22 anonim ***** válasza:

egyre jobb :) 17/L

de csak viccelődtem nyugi..:D

2011. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Cigizek.Néha eljárok bulizni.Nem vagy jeles tanuló sem.Szoktam néha inni.De rendes lány vagyok.Szerintem nem ezek határozzák meg ezt a fogalmat.: D


16L

2011. júl. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Hozzáteszem,hogy persze nem sz*opok le senkit wc-ben(meg sehol)nem is kefélek az egész világgal.

DE:

megértő vagyok,kedves,nagyon tudok szeretni,engem is tudnak viszont szeretni.Nagyon(!!!)megbízható vagyok,és imádom a barátaimat.Imádok olvasni,filmezni.Szeretek nevetni.Nem szoktam sírni(nagyon(!!!) kivételes esetekben).


Szerintem én rendes lány vagyok.:D

2011. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!