Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalanság. Valaki adna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalanság. Valaki adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok ezért fordulok a dolgommal a nagyközönséghez.

A barátommal 1 éve vagyunk együtt,együtt is lakunk.A kapcsolatunk eleje elég viharos volt. Első hónap után két hétre szakítottunk aztán kibékültünk,rá pár hónapra ő megcsalt,kiderült,szakítottunk,de végül visszafogadtam mert szeretem.Azóta semmi konfliktusunk nem volt szépen mentek a dolgok ennek már fél éve. Viszont az elmúlt pár hétben már olyannyira teletett nálam a pohár,hogy egyszerűen nem tudom mi tévő legyek! Nálam lakik próbálok mindenben a kedvére tenni.Igyekszem úgy öltözni,hogy neki tetszek,épp főzni tanulok meg lesem minden kívánságát....mondhatni körülötte forog az életem. A gond csak az,hogy ő mindent megtehet én meg semmit. Ő eljárkálhat a haverokkal de ha én megyek el a barátnőkkel már húzza a száját. Hétközben minden megy a maga útján hétvégén jön a baj.Nekem minden szombaton dolgoznom kell amit ő rossz néven vesz mert ő meg pont hétvégén lenne itthon amikor nincs munka. Mindig ez miatt megy a vita,de végülis mindig az van,hogy én elmegyek dolgozni ő meg elmegy a haverokkal bulizni.Egy ideig ezzel nem is volt gondom de az utóbbi időben már ez a buli szombat estétől vasárnap estéig tart. Rám semmi ideje,nem megyünk el együtt bulizni vagy akármi.Ha meg lenne rá idő akkor az előző napi buli miatt fáradt. Utcán is a kezdettől fogva nem fogja meg a kezem mintha nem akarna felvállalni.Teljesen lényegtelen apróságokon kapja fel a vizet és sértődik meg...nem lehet saját véleményem mert ha valamibe nem értünk egyet vagy nem úgy van ahogy ő akarja akkor már jön a balhé a részéről. Szeretem őt és anyagilag és ha azt vesszük érzelmileg is támogat,de nekem ennél kicsit több kell. Szeretném ha lennének közös programjaink nem csak a haverjaival járna el és szeretném ha szépeket is mondana nekem bátorítana nem csak a negatívumaimat hangsúlyozná! Valaki akinek van ilyen van ennél hosszabb kapcsolata árulja már el hogy mennek a dolgok. Milyen gyakran mondják hogy szeretik egymást meg úgy mindenre kíváncsi vagyok,mert úgy érzem hiába vagyunk együtt 1 éve nem teljes a harmónia.


2011. júl. 20. 18:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
szia! egy év után az a természetes hogy ha odafigyeltek egymásra, sőt még utána is ! szerintem el kéne beszélgetned vele... szervez közös programot te és egy héttel előbb jelentsd ki legalább :D
2011. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm,hogy elolvastad és hogy válaszoltál is! Rövidebben nem tudtam volna leírni mert akkor nem feltétlenül lett volna érthető. Nekem is megfordult a fejemben,hogy kilépek a kapcsolatból de nincs erőm rá mert úgy érzem szeretem. De elöbb azért megpróbálom vele megbeszélni.
2011. júl. 20. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!