Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk/férfiak nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak nagy része miért általánosít ilyen durván?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy a lányok/nők nem szoktak, de közel sem ilyen szinten.

Ha egy fiút átb*sz néhány lány, a srác egyből elítéli az összes csajt és a legminimálisabb ismerettség nélkül képes haszonleső k*rvának titulálni konkrét személyeket is. Magyarul 2-3 nőnemű egyed viselkedése alapján következtet az egész női társadalom milyenségére.

Ezzel szemben milyen egy lány? Ugyanennyi pofáraesés után azt mondja, biztos csak neki nem volt szerencséje.

Na ez miért van?

Ui.: TISZTELET A KIVÉTELNEK (tudom, hogy nem minden fiú/férfi ilyen és nem minden lány/nő olyan, amilyennek feltűntettem őket, de a többséget akkor is ez jellemzi)!


2011. júl. 18. 22:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

22.32 vagyok megint. Belinkelem neked egy korábbi kérdésem videóját. Nézd meg és meglátod, milyen sok egoista és bunkó csaj van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__19830..

2011. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert legyünk őszinték, a nők többsége nem őszinte. Szerintem a legtöbb férfi (mint én is) nem azon akad ki elsősorban, hogy elutasítják, hiszen nő, és busz után nem kell szaladni, mindig jön a következő... az a baj, hogy a nők többsége gusztustalan, sunyi módon teszi lapátra a pasikat. Ha a nők mernék vállalni a döntéseik következményeit, és őszintén, egyenesen elmondani, hogy miért nem működik a dolog, akkor nem alakulna ki a nőkről ennyi sztereotípia. Ez a legfőbb dolog, amiben a nőknek fejlődnie kell: az őszinteség.
2011. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

22:27-nek: Azt nem tudom, hogy minden NŐRE mennek-e a pasik, mert nő még nem vagyok, csak lány. Azt viszont nyugodt lelkiismerettel állíthatom, hogy eddig senki sem próbálkozott be, sőt, a srácok gyakran beszólogatnak, csesztetnek a külsőm miatt. Persze megfigyeltem már azt a jelenséget is, hogy egy-egy csípős beköpés után harsány röhögés zendül fel, az összes haverja röhög rajtam. És ehhez nem kell odamennem hozzá, még meg sem kell szólítanom, a puszta jelenlétemmel elég okot adok a cinkelésre. Magyarul ok nélkül megaláznak az egész kóceráj előtt. Szóval erről ennyit.

Egyébként - bármilyen hihetetlenül hangzik - nincsenek barátnőim, úgyhogy még nincs is kik előtt leégetni a nemlétező udvarlókat. Magam is szemétségnek tartom az efféle lealázást, szóval ha lenne rá alkalmam, akkor sem tennék ilyet. De nem baj, tarts nyugodtan gusztustalannak, csak a saját hülyeségedet bizonyítod ezzel a generalizációval. Nem mellesleg én is mondhatnám, hogy nagymenő egoista p*cs vagy, aki csak a saját f*rka után megy, csak én nem ítélkezem ismeretlenül.


A többi választ pedig köszönöm, bár még most sem értem, mire jó az általánosítás. Persze teljesen jogos, ha ilyenek miatt van bennetek egy nem túl fényes kép a lányokról, de az már tényleg túlzás, amit mondjuk 22:27 művel.

2011. júl. 18. 22:51
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 22:39-el még egyet is értek.
2011. júl. 18. 22:52
 15/21 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Nekem átlagos barátnőm van és azok a legnormálisabbak.

Nincs elszállva magától,mint pl sok modell alkatú csaj.

A nagyon vagy túlzottan szépek,nem jók.

Belül üresek,meg sok naív is van köztük.

2011. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Vannak azok, akiket nagy csalódások értek és igazából nem utálják, nem nézik le a nőket, csak pillanatnyilag olyan lelkiállapotban vannak, hogy ilyen szélsőséges megjegyzéseket tesznek.

Meg vannak azok a szánalmas kis beképzelt lúzerek, akiknek könnyebb az önsajnálat és hogy másokat vádoljanak, mint hogy tegyenek is valamit azért, hogy legyen barátnőjük.

2011. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ha sokszor megütöd a bokád elmegy a kedved a játéktól...
2011. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

23:02, hát igen, ebben tényleg lehet valami. Valószínű, hogy a 'nőgyűlölők' zöme a két kategória valamelyikéből kerül ki, node mi van a maradékkal?

MolotovPunk sem mondott hülyeséget, csak nem egészen a kérdésre válaszolt (inkább a többi makacskodó kommentelőnek üzent).:D

Többieknek: Elhiszem, hogy ért már benneteket nagy csalódás, de a beszólások/elutasítások gusztustalanságának mértéke nem befolyásolja ezt a dolgot. Ergo az, hogy milyen csúnyán b*sztak ki veled, ebből a szempontból mindegy, mert ha általánosítani akarsz, kiváltó ok nélkül is fogsz. Kapásból 6 fiú ugrik be az oltogatóim közül, ennyi erővel én is mondhatnám, hogy minden srác paraszt és én is ragaszthatnék rátok cifrábbnál cifrább titulusokat, de nem teszem, mert én észre tudom venni a kivételt is. De ha ti még nem találkoztatok normális csajjal, akkor sem kéne ítélkezni az összes felett, mert mindet úgysem ismeritek - és soha nem is fogjátok. Szóval kívánom nektek, hogy legalább egyszer fussatok össze egy tényleg normális lánnyal, mert senkinek sem jó (nektek sem), ha így viszonyultok a dolgokhoz!

2011. júl. 19. 12:40
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! azért más ha azért általánosítanál és parasztoznád le a fiúkat mert páran oltogatnak, és más ha azért mert bíztál egyben, kedvelted aztán kiderült ugyan olyan mint azok akik oltogatnak. nem foglalkoztam és nem is fogok azoknak a lányoknak a bunkóságával akik nem számítottak vagy számítanak nekem. ők csinálnak amit akarnak nem veszem magamra, nem tudnak megsérteni. viszont amikor azt hiszed valakiről hogy Ő más és kiderül hogy ugyanolyan mint a többi csak más csomagolásban az elég szar tud lenni.
2011. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ja, volt már részem ilyenben is, csak nem szerelmi szinten. De már leírtam a véleményemet erről is; a kérdés szempontjából tök mindegy, milyen durva dolgot élsz át. Most mondok egy másik példát; teljesen mindegy, hogy megvert-e egy csapat cigány vagy csak beszóltak-e, mert ha te olyan típus vagy, aki minden áron általánosítani akar (rejtélyes okokból kifolyólag), a második verzió is indok lenne számodra. Magyarán képes vagy "kevésbé súlyos" dolgokból is messze menő következtetéseket levonni, ha olyan az gondolkodásmódod. Nem kell belemagyarázni semmit, a lényegen nem változtat a mérték.
2011. júl. 19. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!