Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk/férfiak nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak nagy része miért általánosít ilyen durván?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy a lányok/nők nem szoktak, de közel sem ilyen szinten.

Ha egy fiút átb*sz néhány lány, a srác egyből elítéli az összes csajt és a legminimálisabb ismerettség nélkül képes haszonleső k*rvának titulálni konkrét személyeket is. Magyarul 2-3 nőnemű egyed viselkedése alapján következtet az egész női társadalom milyenségére.

Ezzel szemben milyen egy lány? Ugyanennyi pofáraesés után azt mondja, biztos csak neki nem volt szerencséje.

Na ez miért van?

Ui.: TISZTELET A KIVÉTELNEK (tudom, hogy nem minden fiú/férfi ilyen és nem minden lány/nő olyan, amilyennek feltűntettem őket, de a többséget akkor is ez jellemzi)!


2011. júl. 18. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Mert a fiúkat több elutasítás éri és gusztustalanabb módon, neked könnyű kedvedre válogathatsz a pasik közül.

21f

2011. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azért mert a férfiak azt tapasztalják amit tapasztalnak. Nem akarok példákat felhozni de a legdurvább esetekben amikkel találkoztam mindig nők voltak a főszereplők.
2011. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez így van ahogyan azt az első írta!!


Azok a pasik akik megélnek sok-sok elutasítást, amiből elég sok gusztustalanul történik és lesz@rva lenézve a pasit, na ez a pasi nem lesz az a tüneményes pasi egy idő után!

2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan a valahanyadik ilyen elutasítás után megfogadtam, hogy szemét leszek a nőkkel. Persze később vissza csapott a szar és csak nehezen normalizálódtam, de ez egy másik történet :)
2011. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Első; honnan veszed, hogy válogathatok? Mi van, ha kövér vagyok vagy rusnya vagy netán mindkettő? Pont erről beszéltem, nem kéne egyből megbélyegezni, mikor még 2 szót nem váltottunk az életben.

Egyébként mit takar a 'gusztustalan elutasítás'? Kifejtenétek?

2011. júl. 18. 22:17
 6/21 anonim ***** válasza:
47%

Onnan veszem, hogy midnen nőre mennek a pasik 10-20-30 neked csak ki kell választani a legjobban tetszőt, de nagy dolog hűűű bele ne halj.

Pl. hogy elutasít csak mert nem tetszem neki külsőleg de ő sem topmodell, és midnenki elutasító, meg van szabva egy ideál, leéget a barátnői előtt, hogy pl: te ronda vagy hogy képzelted hogy idejössz hozzám?és egyéb nyalánkságok mert ti lányok úgy állítjátok be magatokat mindig mint a ma született bárányokat, há elárulom ti is avgytok olyan gusztustalanok mint azok a pasik akik szexre használnak ki nőket.

2011. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

hát fordítva is van...én nő vagyok, és csúnyán átvert egy pasi, ráadásul rusnya volt (direkt csúnyát kerestem, merthogy a szépek átvágják az emberet. erre tessék, a rondák is).

azóta bizony én is általánosítok, hogy a 15-25 év közti pasik gonoszak, csak a szex kell nekik.

és így van, még a rondák is szemetek!!!!

ha egyszer kéne pasi, biztos 1 10essel idősebbet keresnék.

azoknak talán már nem csak szex kell.

2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ez marhaság kérdező :) h vulgáris legyek és jól körül írjam a dolgot: minden pinába jut egy fsz de nem minden fszra jut egy pina :) azt hiszem ezzel teljesen ki is merítettem a témát


am meg: minden férfi agya dobozokból áll majd a kis csaj közbe szól: és mind üres :) ennyit az általánosításról


19F

2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Bőven van mit mesélni erről.

Az egyik legközkeletűbb, hogy nyíltan, harsányan megkérdezik tőled, hogy "Te tényleg azt hitted, hogy tetszel nekem/nekünk?" És ezután hangosan kiröhögnek.

Plussz:"Nézz már magadra te szerencsétlen! Kinek kellenél te?!"

Ilyen és hasonló reakciók. Ha pedig valamit visszaszólnál, némelyik csaj képes lenne akár meg is veretni téged. :((

Ezek után csodálkozol bármin is?

2011. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

am mindenki általánosít ez tény én is az én kedvenc általánosításom: az emberek hülyék és önzők :)


19F

2011. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!