Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha nektek bejön egy pasi akkor ráírtok msnen/facen vagy vártok amíg ő ír?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
várok
2011. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Első beszélgetésnél rám is a fiú írt. Viszont nyisson a lány is már a sokadik beszélgetés után nyugodtan írhat érdekelje őt is mivan a fiúval. Számomra hogy ha a lány nem ír a fiúra vagy nem érdekli és nem akar vele beszélgetni. Vagy csak fél attól hogy mit szól hozzá hogy lehet nem is tetszik a fiúnak. Vagy attól fél hogy a fiú szereti ő nem és a fiú félre értené.
2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ha addig élnék, ameddig rá nem jövök a női gondlkodásmenetre/logikára, akkor örökéletű lennék :-)
2011. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Hát én a helyedben ráírnék mielőtt lecsapják a kezedről...:D 15/L
2011. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én ráírtam egy srácra, akinek semmi önbizalma nincs és tök csendes... Mivel tudtam, hogy úgyis kettőnk közt marad a dolog (hogy ő sem mondja el a haverjainak), így (egy kicsit féltem azért!) ráírtam! Igaz, hogy nem lett köztünk semmi, de legalább dumáltunk egy jót... :D:D xD 17L
2011. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Arra aztán várhatsz egy darabig. Szerintem lépj Te! ;) Sok sikert!
2011. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom a számokat pontosan, de messze-messze sokkal többször volt valami köztünk azokkal a lányokkal, akik rám írtak, mint akikre én írtam. És én sokkal többször írtam lányokra, mint ők rám.


Mondtam, hogy nem tudom a számokat, de valahogy így vannak az arányok. Én ráírtam 100 lányra, lett belőle valami 5-nél. Rám írt 10 lány lett belőle valami 5-nél.


Szóval azt akarom mondani, hogy hidd el, a lányok már meg tudják oldani ezt, ha valakit akarnak, észre fogják vetetni magukat. Szóval nem nagyon van olyan, hogy a lány odavan valakiért, de semmit sem fog tenni csak azért, mert a fiúnak a dolga az első lépés. Régen én is ezt hittem.

2011. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
"Te vagy a fiú, ha nem írsz, ma sem beszélünk" elven működünk, igen. :D
2011. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Mindig ő ír rám, én sose szoktam.

Nem azért mert nem hiányzik, csak kíváncsi vagyok mennyire érdeklem. Lehet hogy a lány is így gondolkozik:)

2011. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Kalalau válasza:
ez könnyű.:D egyiknap ráirsz.:D beszélgettek, aztán másnap megint te. következőnek várd h rádirjon.:D velem is ez volt. irtam neki, aztán egyik délután órákon át vártam h feljöjjön, és mikor jött akk nem irt rám.... vártam egy picit h észrevegyen, és rámirt.:DDD
2011. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!