Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha nektek bejön egy pasi akkor ráírtok msnen/facen vagy vártok amíg ő ír?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én megvárom a csajt. Most is van egy ilyen helyzet, a csaj írta,hogy meg akar ismerni... akkor meg írjon ő.
2011. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68% az okés hogy legyen férfi meg minden de ha egy nőnek bejön egy srác akkor mégha nem is illik mert a fiunak kéne dei lyenkor javasolt a lánynak irni mert lehet hogy a srác még nem figyelt fel rá és akkor biza várhatod hogy rádirjon
2011. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Jó de ha már beszéltetek vagy 5x akkor miért is lenne a férfi dolga? A nőnek is ugyan annyi időbe kerül:D
2011. júl. 18. 22:05
 14/32 anonim ***** válasza:

én megvárom, hogy ő írjon.

kiskoromban mikor ronda voltam, mindig szivattak a pasik.

most szép vagyok, de nem hiszem el, hogy nem szivatnak.

nem fogok csakúgy ráírni v.kire, hogy utána esetleg cinkeljen mindenfele, hogy mertem írni.

majd ő ír, ha annyira akar. :)

2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Fiúk és mit szóltok, ha egy lány ír Nektek legelőször, úgy, hogy már néhányszor élőben beszéltetek. Valaki írta is, hogyha még nem figyelt fel a fiú, akkor muszáj. Ilyenkor szivesen beszélgettek?
2011. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
A csajok a várakozás művészei, ha rajtuk múlna, várnának egy életen keresztül.
2011. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki, várom hogy ő érdeklődjön felém, a legtöbb lány fél a visszautasítástól mert ciki ezért megvárja amíg a pasi kezdeményez, jeleket ad felé, és így... szóval igen, én megvárnám amíg rám ír:s vagy ha nem ír akkor nem érdeklem, és hagyom a fenébe az egészet :D
2011. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

háát nálunk a barátommal pont fordítva volt:D 10-ből 9-szer énírtam rá. most már 7 hónapja együtt vagyunk:P

elfoglalt volt, és azért nem jelezte ki, hogy bejelentkeztem:P nem lehet h ő is ezért nem ír? látja h fönt vagy?

2011. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nyilván én írnék rá, hisz' lehet, hogy ő még nem figyelt fel rám, és akkor a végén még arra leszek figyelmes, hogy egy öregek otthonában rohadok...xD
2011. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ráköszönök a 3 dimenziós térben
2011. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!