Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónapos kapcsolat. Abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos kapcsolat. Abba hagyjam vagy ne egy másik miatt?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja járok, de találkoztam egy fiúval, akivel már rég telefonon tartjuk a kapcsolatot, és teljesen levett a lábamról, nagyon megtetszett nekem. Egy gond van hogy 30 kmre lakik. Ő is teljesen oda van értem, de viszont csak ritkán találkozhatunk. Mit tegyek?
2011. júl. 18. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. De bármit is csinálsz előtte beszéd meg a mostani sráccal. Ne csald meg, ha nem muszáj
2011. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam csak a mostani barátom (akiért ott hagytam a másikat) 100 km-re lakik tőlem. Eleinte nagyon szar volt, h csak kevésszer talizunk, de mostmár látom mennyire fontos, h ne lógjunk egymás nyakán mindig mert ez tartja fenn a lángot. De én tudtam, h csak jobb jöhet az előzőnél. Ezt neked kell mérlegelned, h mi lenne a jobb, mert lehet h rosszabbul jársz ha a mostanit otthagyod.
2011. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem kell h megbeszélje a mostanival.egy pasi olyan mint a másik...Ha őt nem akarod akkor szakits vele.mennyi idős is vagy? Gondold át mit ad ő neked, mennyire vagy boldog mellette (ezalatt a 8 honap alatt),mennyire ismered, és a másikon is gondolkozz el.Melyikkel érnél többet.Attól még beszélhetsz mással h van pasid,nem tiltja meg senki,ne mondd el,de ne tégy úgy mint aki arra készül h megcsalja,csak beszélgess és aztán egy idő után döntsd el melyik kell neked.Nem e fog átverni aki tetszik és stb...jol gondold meg,én is voltam igy.de maradtam a régivel és nekem bejött.de mindenkinél más a dolog...sok szerencsét neked.
2011. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nicelili ***** válasza:

figyelj,most énis ilyen helyzetben vagyok...csakhogy nekem már 11 hónapos kapcsolatom van,és megteccett egy másik srác, megbeszéltem a pasimmal,és ő újra megmutatta nekem,hogy ő kell nekem

szóval azt ajánlom,hogy legyél egy kicsit a mostani fiúddal, és beszéljétek meg,ha megmutatja neked,hogy mégis miért szerettél belé,és te is szereted mindenkinél jobban... akkor fogod érezni,és akkor nem hagyod el

de ha a fiúd nem veszi a lapot-a beszélegtés után sem,akkor hagyd el,nem érdemli meg,hogy vele legyél,és akkor nyomás a másik sráchoz

2011. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30km az nem távolság...
2011. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hagyd a kapcsolatodat ha ugyérzed jobb lessz neked a másik fiuval :) megérdemel szerintem egy esélyt a másik srác :)
2011. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!