Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha hasonló az alakom?

Figyelt kérdés

[link]


Inkább reniéhez hasonlít de ezen a képen Vecáéhoz jobban hasonlít.


[link]


csak nekem a combom egy nagyon kicsit nagyobb. Nagyon szar ez az alak??:/


2011. júl. 17. 15:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát de ne 85-öt mondj...Kértem hogy normális válaszokaat:D Erre benyögöd 74 most meg 68 na döntsd el:D
2011. júl. 17. 15:39
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Magadról tegyél fel képet, mert ez így egy nagy SH-I-T!


u.i.: A képeken jó nők vannak.

2011. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szar csak megfelelő ruhákba kell bujnod amik korrigálják a kisebb szépség hibákat.Pl sztem egy magassarkú csodákra képes ha picit erősebb vagy tökjól megnyújtja az alakot és nőiesebb is:)
2011. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés, talán. Ha a felső testén is több testzsír lenne akkor nagyon jó:D Mindenkinek más ízlése van ezért vannak akinek nyerő ez így is.
2011. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Vecának nagyon vékony karjai és hosszú lába van,úgymond nincs neki dereka,mert egybe van az egész törzse,viszont van melle is.

Ehhez képest Reni meg igazi kis töltött galamb,szóval ha a kettőből összegyúrva olyan az alakod,mint nekik,akkor rendben vagy :)

2011. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elmegy még kicsit fitneszel ugyfogsz kinlni mint 1 modell :D
2011. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a 85 lehetne normális válasz, ha a magassága csontozata olyan. Nekem van egy csaj haverom, kb 175, és olyan jófajta germán menyecske alkata van. Nem kövér, de olyan jó DD-s kosár, nagy kuffer, vaskos kar stb, és bizony felülről közelítette a 95 kg-ot!
2011. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, és az alakkal semmi gond nincs.
2011. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Hát én is így nézek ki. a 158 centimmel.. De lefosom. Lesz akinek tetszik lesz akinek nem. És valószínűleg pont telibefosom azt aki barbi babát szeretne magának. Így is alig eszek, régen sportoltam de tönkre mentek a térdeim és a könyököm. Szóval ez van. Nekem sem egy adonisz istenállat kell, hanem egy normális férfi.

Szerintem pont ne foglalkozz senki véleményével. Akinek tetszik az úgyis mutatni fogja, akinek meg nem az meg úgysem fog nyomulni... Ennyi.

2011. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!