Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan hülye alakom van! Más...

Olyan hülye alakom van! Más is küzd hasonló gondokkal?

Figyelt kérdés
Minden gatyámhoz muszáj övet felvennem,mert különben eláll hátul a derekamnál. Pedig 25ös gatyákat hordok,és ha frissen van mosva akkor is kell öv. A csipőcsontom már rendesen fáj,mert ha 2-3 napig hordom a farmert akkor egyre jobban meg kell huznom. És nincs tul sok nadrágom se. MI a megoldás?
2011. ápr. 7. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne farmert hordj, létezik más is. A farmer nekem is eláll, valószínűleg azért mert van seggem, ellentétben a modell csajokkal akikre tervezik.
2011. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen...hogy a derekamon nagy egyedül...=//
2011. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor mit hordjak? Melegítőt itthon hordok,de még ez si hosszuú. és a családomba környezetemben senki nem olyan varró művész h fel tudná varni normálisan,varrónőre meg nincs pénzünk. Pedig aztán melegítőt is a gyerek osztályon veszek,de még nagy.

Plussz ha nem farmert hordok,akkor meg kigúnyolnak ki közösítenek a suliba :S Látom én is mi van azokkal a a suliba,akiken rendesen látszik is h szegények... hát nem egy élmény

2011. ápr. 7. 17:08
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló,és te teszel fel hozzá övet? vagy hogyan oldod meg?
2011. ápr. 7. 17:09
 5/11 anonim válasza:
Én is övvel oldom meg, nekem is eláll. Ráadásul minden hosszú.
2011. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne csípőfarmert vegyél, ha fel kell hajtani, akkor gondolom magas se vagy, úgyhogy hidd el, egy rendes derekú farmerrel nem lesz ilyen gondod, és jobban is fog állni.

Persze ne tüdőgatyát vegyél, mert az nem olyan, amit mindennap hord az ember, de lehet kapni nem csípónacit is. :D

Amúgy bizonyára azért van, mert mégse jó méretet hordasz. Meg jó farmert találni a legnehezebb, anno vettem egy 1800hufos kínais vackot, úgy áll rajtam, hogy mindenki megdícsérte folyton. Csak sajnos teljesen szétkopott már. :( De ne add fel, csak tényleg keresni kell!

Felhajtani meg maximum 500 forintért megcsinálja a varrónő, az azért nem vészes.

2011. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a 25 ös a legkisebb méret nem? A többi még nagyobb :S van ilyen "gyomor gatyám is,de akkor meg a hasam fáj az öv miatt,ha 2-3 napig hordom.


Olyan nehéz rendes ruhát találni. Melegítőt is a gyerek osztályon találni,ami nem olyan gyerekes,hát az művészet

2011. ápr. 7. 17:49
 8/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Én általában rakok bele övet,de nem kötöm meg szorosra,csak épp olyanra hogy ne essen le rólam+minél lejjebb húzom magamon(természetesen amíg nem látszik ki semmim).Ha olyan felsőt veszel azt is el lehet vele takarni.

2011. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nekem is ilyen!!! nem tudom nektek mennyire, de a legKISEBB 15 centire áll el...egyébként ha a zarában veszel farmert, akkor ott nem tudom hogy a felnőtt részben is, (a gyerekben is vannak nagyobb nacik) de a gyerekrészben olyan nacik vannak, hogy belül van egy gumi, és azt meglehet húzni...nem néz ki olyan hülyén, mint ahogy hangzik, de nekem bevált :)

Ja, és én olyan övet veszek fel, ami szinte csak egy anyag, és a vége, nem olyan nagy bumszli fém, hanem 2 csatszerű "valami" és ha lejjeb húzom a pólómat, akkor nem is láttszik hogy van rajtam öv :))

2011. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
előző vagyok, azt kihyagytam, hogy a stradivarius-ban kisebb nacik vannak :)
2011. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!