Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ehhez hasonló...

Mit tegyek, ha ehhez hasonló alakom van? (kép)

Figyelt kérdés

A fenekem a bal oldali képhez hasonlít, máshol viszonylag formás vagyok, de a hátsómon sajna sok a zsír :( már fogytam 5 kg-t életmódváltással, de hiába iszom rengeteg folyadékot, a narancsbőr csak nem akar eltűnni. illetve a zsír onnan alig megy le (106 cm volt egy hónapja, most 103, míg a derekam 78ról 70re csökkent).

Kezdjek el formáló gyakorlatokat csinálni, vagy az még nem látszana a zsírtól? Vagy mit tegyek, így szégyellnék strandra kimenni :S

174/69, 21L


2011. jan. 30. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen kép?
2011. jan. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


pedig esküszöm belinkeltem :D na mindegy, utólag is bocsi :$

2011. jan. 31. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is kéne még -5 kg, és sportolj! Heti 4x, hidd el, meg lesz az eredménye...
2011. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké :) még kb. 8-10et szeretnék lefogyni, most 3 naponta járok kocogni 1 órát, jövőhéttől pedig beköltözöm a koliba, ahol van ingyenes kondihasználat, szóval akkor többet fogok tudni mozogni :)
2011. jan. 31. 00:14
 5/9 anonim ***** válasza:

A bal oldali képen a nőnek biztosan több,mint 30%os a testzsírja.

Szóval ha el akarod tüntetni a magadét,akkor a testzsírodat kell csökkenteni és havonta mérni.

21 évesen az ideális testzsír 18-22% lenne.

Az alakformáló torna nem éget el elég sok kalóriát,pedig ez lenne a cél.Mozgásnak,edzésnek spinningelj,aerobikozz.

Kezd heti 3 edzéssel,de a cél fokozatosan a heti 5-6 edzés.

Egy neked való testzsír csökkentő diéta meg nagyjából így néz ki.

[link]

2011. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mérte orvos a testzsír%-om, 27-28% körül van. (bár azóta fogytam 4 kg-t)
2011. jan. 31. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jó a diétád,akkor hiába fogysz 4 kilót,az nem jelenti automatikusan azt,hogy a testzsírod is csökken.

Erre jó példák az anorexek.17 alatti a bmi-jük,a testzsírjuk meg 28-32%.

Uh nem sértésből,de 27%os testzsírral nem csoda,hogy narancsbőrös vagy.

Ennek a csökkenését kell figyelemmel kísérni,nem a testsúlyt.A mérleg semmit nem árul el a test összetételéről.

2011. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
fent írtam, hogy a derekamból pl. egy csomó fogyott, tehát biztos vagyok benne, hogy nagyrészt zsírt vesztettem. azért a derekamon csak nincsenek izmok :D és a nardágméretem 33ról 30ra csökkent...
2011. jan. 31. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok torna, futás, bicaj intenzíven, sok víz és kevés szénhidrát és zsír. Sok fehérje és rost.
2011. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!