Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak hogyha minél több nő megkapja őket hogy azzal ők jobbak lesznek?

Figyelt kérdés
mert ez egyáltalán nem így van
2011. júl. 16. 18:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

hát sajnos erre nem tudok én válaszolni,mert nem értem,hogy ebben mi lehet az örömteli??miért nem lehet 1 valaki mellett elmaradni és kész...viszont mostanság kezdek az ilyen típusú férfiaktól undorodni akik 30on felül is csajok után futkoznak és az a nagy szám ha naponta mást dug meg.tapasztalat..és ha én erre azt mondom Neki,hogy komolyodjon meg,nőjjön fel akkor kinevet mert én még fiatal vok és hozzá képest"hülye"...na persze...

21/L

2011. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

KerkAdod-al ne foglalkozz, sehova sem ír normális választ.

Amúgy ne foglalkozz ezekkel a kisfiúkkal, akiknek ez a legnagyobb dolog az életükben, hogy minél több nőt megkapjanak. Később úgyis megbánják, vagy így, vagy úgy.


Ugyanúgy a lányok is, akik minden pénteki bulik alkalmával mással.


Nevess rajtuk Te is, elhasználják a saját életüket, de majd csak később ébrednek erre rá, mikor már késő. :)

2011. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
jaja 30 felett is vannak ilyen éretlenek akik sose nőnek fel és ezzel büszkélkednek.És inkább a másikra mondják hogy gyerek meg fel kéne nőnie mert nem látják be hogy az a gyerekes dolog amit csinálnak
2011. júl. 16. 19:00
 14/27 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59


hát igen:) majd rájönnek majd olyan 40 évesen kb hogy mit hogyan kellett volna de lehet akkor már késő lesz :)

2011. júl. 16. 19:01
 15/27 anonim ***** válasza:

Vagy pedig találkozik "élete szerelmével" aki pont azért nem fog vele foglalkozni, és leállni, mert ilyen előélete volt.

Akkor majd jön a "hogy lehettem ilyen hülye?!" meg "szívesen visszacsinálnám miatta..." siránkozás.

2011. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
bizony.Csak azt hiszik ezt mindenki jó szemmel nézi hogy mindenkivel összefeküdtek
2011. júl. 16. 19:08
 17/27 anonim ***** válasza:
39%
Nos gondolj csak bele, van egy kulcs ami minden zárat kinyit, az egy elég fasza kulcs nem? (fordított esetben van egy zár amit minden kulcs kinyit, az egy elég szar zár...)
2011. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ennél gázabb szöveg NINCS. Inkább ezt élőben ne hangoztasd, csak a neten max, előttem szóló :'D
2011. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nem hiszik
2011. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"ha van egy kulcs ami minden zárat kinyit, az egy elég fasza kulcs nem? (ha van egy zár amit minden kulcs kinyit, az egy elég szar zár)"


Basszus, nem unjátok még copizni ezt az idézetet? Én is olvastam hónapokkal ezelőtt, de már a könyökömön jön ki...


Sablonszövegeket másolni, az önálló gondolatod megfogalmazása helyett. Mondjuk 2-es iqval könnyebb így.

2011. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!