Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hívjam el újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hívjam el újra?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon sokat beszélünk, minden nap keres. Még múlt hónapban beszéltünk, hogy kellene mennünk együtt valahova kicsit kikapcsolódni....benne is volt. Ő mondta amúgy, hogy mennünk kellene, ő vetette fel az ötletet. Hát jó rá 1 napra meg is kérdeztem, hogy ráér-e....Mondta hogy nem, de majd ő mindenképpen szól, hogy mikor, majd megbeszéljük...Aztóta is tett célzásokat, hogy "majd én megyek veled" stb, de nem mondta hogy akkor térjünk vissza a találkozóra. de viszont mindig megy nagyszüleihez nyaralni, meg mondta hogy megy haverhoz, ide-oda...Szerintetek kérdezzem meg újra, hogy akkor mi lesz a találkozással? esetleg lehet, hogy nem is akar találkozni? Nem értem...Éns zerelmes vagyok alányba, de egyszer úgy érzem rajta, hogy szeret, máskor meg olyan rideg velem...meg élőben nem nagyon beszél velem, msn-en meg mindig keres, és ott hízeleg...



18/F


2011. júl. 16. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen kérdezd meg! Lehet, hogy ős sem tudja mi a helyzet és közben ismerkedik mással is. A végén még le maradsz róla. Mit veszthetsz?
2011. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak rizikói a dolognak, de nem szeretném részletezni. Mondjuk nemolyan nagyok de mégis...
2011. júl. 16. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
végig sem olvastam, mert felesleges! egyszer elhívtad már, nemet mondott, felejtős! ha akart volna, igent mondott volna.
2011. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem "nem"-et mondott...látod, végig kellett volna olvasni;)
2011. júl. 16. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

azért mégis csak elolvastam. azért mert azt mondta, hogy nem ér rá, nem jelenti azt hogy tényleg nem ért rá! lányoknál sosem lehet tudni.

ha annyira kedveled hidd el, de készülj fel rá hogy most sem fog ráérni.

2011. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!