Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor hívjam...

Szerintetek mikor hívjam újra? Barátom nem veszi fel a telefonját.

Figyelt kérdés

Este 11kor is hívtam, gondoltam alszik, azért nem veszi fel.

De ma délután is hívtam már egy csomószor.. Egész héten nem beszéltem vele, és holnap elvileg átjön..

Mikor hívjam újra szerintetek?:S


15/L


2010. júl. 2. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami oka van h nem veszi fel, szerintem ne keresd,mert ez olyan mintha ráakaszkodnál, várd meg amíg ő keres.
2010. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De ő nem tud keresni, mert nincs pénz a kártyáján...

Így meg fogalmam sincs, jön-e holnap.. Volt már, hogy megbeszélés nélkül jött a megszokott időpontban..

2010. júl. 2. 17:18
 3/16 anonim válasza:
100%
Nehéz kibírni, de inkább ne hívd. Ha holnap átmegy akkor majd megkérdezheted hogy miért nem tudtad elérni ma, de szerintem az a legrosszabb ha hívogatod.
2010. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De most az úgy elég ciki, hogy elkészülődök meg minden, várom.. és nem jön. Ráadásul anyámék előtt... :S
2010. júl. 2. 17:21
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy sms-t küldhetsz, hogy jó lenne, ha adna valami életjelet magáról, akár más telefonjáról is üzenhet. Ez a minimum, amit megtehet, ha már tegnap óta hívod. Többet szerintem nem kell hívni, ezek után csak jelentkezik.
2010. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ne hívd!
2010. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Irj neki sms-t, hogy jelezzen vissza (interneten, szulei telefonjarol, barmi), hogy jon-e, ha nem jelez mondjuk este nyolcig, akkor te ugy veszed, hogy nem, es kesz. De akkor tenyleg vedd ugy.
2010. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Rendben, azt hiszem az lesz, amit az utolsó írt. :)

Csak nem tudom, most meg mi baja van...

2010. júl. 2. 17:43
 9/16 anonim ***** válasza:
hallod. mintha a tavalyi énem lennél.. ugyanekkor volt velem ez a szitu, és akkor én is 15 éves voltam :D érdekes..
2010. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

:)

Tényleg nem tudom miért nem veszi fel. Semmi rosszat nem csináltam :P

2010. júl. 2. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!