Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mezősi kérdése:

Mit mondjak a barátnőmnek hogy elhagyjon?

Figyelt kérdés
mar mondtam hogy nem szeretem de sajnos nem értette meg vagy nem akarta megérteni
2011. júl. 14. 23:30
1 2
 11/15 lala.22 válasza:
sokkal jobban fáj ha valaki azt mondja neki hogy nem érzek irántad semmit mint hhogy lek*vázod .amugy ha régota együtt vagytok mond hogy meguntad . ami igaz is lehet ha nemolyanrég mond hogy fogadásbol kavartál vele és akkor nincs is olyan nagy lelki is meret furdalásod
2011. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
miért nincs elég kurázsi benned hogy szakíts vele? de egy puhány félénk antiférfi vagy.
2011. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Vegyen fel MSN-re engem wehehehehhehhehhehe
2011. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia!Egy büdös kis k.rva vagy és meguntalak!
2011. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne hallgass a sok idiótára.Látszik milyen degeneráltak és mennyire gyerekesek akik nem tisztelik az embereket.szánalmasak...

Ne csak azt mondd neki hogy már nem szereted.Szánj rá legalább vagy 1 órát és beszéljétek ezt meg.Mondd meg hogy már nem vagy belé szerelmes és kíhűlt már ez a kapcsolat és azt szeretnéd hogy vége legyen.És szeretnéd ha ezt megértené mert neked ez így egyre rosszabb lenne meg neki is.És ne úgy váljatok el hogy utáljátok egymást meg veszekedéssel hanem szépen nyugodtan.ne azt várd meg még ő hagy el. Beszéld meg vele minél hamarabb higgadtan,nyugodtan:)

2011. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!