Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Megcsaltam a barátom .14 hónapig voltunk együtt. De a lelkiismeretem nem hagyott nyugodni és elmondtam neki. Meg nem lett volna tisztességes ha mástól hallja vissza.

Teljesen összetört. Meg is értem. De én már nagyon megbántam. És most lehet mondani h előbb gondolkoztam volna meg minden, de volt köztünk egy mosolyszünet és ez akkor történt.

Küzdjek érte? Vagy hagyjam h lenyugodjon és felejtsen el?


2011. júl. 14. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha innentől fogva még meg tud bízni benned, minden tiszteletem az övé. Ezt hívják késő bánatnak, szerintem keress mást és hagyd őt, ne gyötörd tovább! 28/F
2011. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szereted,mond el neki,és tedd hozzá,hogy megérted,ha szakítani akar,de ha ad még egy lehetőséget,akkor keressen meg.

Ha akar téged,akkor felkeres úgyis.

Bár én ezek után nem tudnék bízni a páromban.

2011. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, ha netalántán vissza is fogad...,nem fog többé bízni benned. Bizalom nélkül meg megette a fene az egészet. Ezt elcseszted!!! Törődj bele, hogy hülye voltál!

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, összeveszések. De ez indok arra, hogy félrekúrj? A következő választottadnál, ha már ilyesmin jár az eszed, inkább szakíts!

Ja és még valami. Ha nem bírsz ellenállni a kíséréseknek, akkor keress inkább alkalmi partnereket!

2011. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én az első hónapokban csaltam meg a párom egy csókkal amit 4 hónap késésével mondtam el. Már akkor nagyon szeretett és megbocsájtott. Egy ideig felhánytorgatta de akkor kértem menjen el és hagyjon békén ha nem tudja feldolgozni. Idén még nem volt téma, együtt vagyunk évek óta :) Én nem erőltettem a kapcsolatunkat én a megbocsájtást erőltettem rá.
2011. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem hagyd. Én sem szívesen jönnék újra össze egy olyan személlyel akiről tudom, hogy megcsalt. Mindig bennem lenne, hogy mi van ha megint megteszi. Az ember alapból féltékeny valamilyen szinten, ha van párja. Akkor akit megcsaltak még inkább, főleg ha ugyanazzal a személlyel folytatja a kapcsolatát.

2011. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem hantold el magadat, jó mélyre. Ezt a csóri srácot meg inkább hagyd, mert szerintem nem azért volt veled több mint 1 évig, hogy utána te szétcsald valami patkánnyal..mocsok vagy, már bocs. De tudom mit érez a srác, sajnos. A tanácsom még mindig az, hogy ásd el magad..
2011. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

És miért csaltad meg? Zavart a monogámia?


Szerintem is el kell fogadnod, ha nem kellesz már neki, lényegében meggyilkoltad a kapcsolatod.

2011. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
húzz papír zacskót a fejedre és azzal merészkedj az utcára ezentúl .........
2011. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Mindenki osztja h ez meg az. De azt nem tudjátok h miért tettem ezt.

És csak h tudjátok azért mert állandóan könyörögni kellett neki h adj már egy puszit vagy gyere és ölelj meg...

2011. júl. 14. 13:44
 10/23 anonim ***** válasza:

megbantad az neked szamit. hogy legkozelebb ne tegy ilyet.


o nem tudna tobbe bizni benned, te meg ha meg tudtad csalni akkor nem tisztelted. talan valahol szeretted, ezt nem lehet kizarni, de nem tisztelted.


ennek a kapcsolatnak vege.

2011. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!