Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én még ehhez kicsi vagyok!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még ehhez kicsi vagyok!?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.Eléggé megváltoztam mióta gimibe járok.Az osztálytársaim többsége a nyár folyamán már 13,14 éves lesz.Én majd csak jövőre leszek 13.Ők már pasiznak és én is elkezdtem.Van egy 15 éves barátom aki nagyon szeret engem,én így érzem.Ő már elég nagy ahhoz hogy smároljon,esetleg szexeljen valakivel,de én még nem igazán.Már volt egy smárolás,jó volt.Nagyon szeret a barátom,mindig kapok tőle valamit és mindig mondja hogy nem zavarja a korom mert ő akár azt is megvárja a szex-el hogy 18 éves legyek.Kedves tőle,de én nem nagyon tudok neki hinni,mert azért a 15 éves srácok már javában ezen gondolkodnak.Tavaly télen már aludtunk együtt,de persze nem úgy hogy egyikőnk elment a másikunkhoz.Egy táborba voltunk véletlenül egy szobába ahol egy nagy francia ágy volt.Nagyon aranyos volt ekkor is mert puszilgatott,simogatott este.Szokott "fogdosni" de nem olyan elvetemült,perverz módon.Mindenben segít és mindig meghallgat,de nem tudom mit tegyek.Nagyon szeretem,de nagyon megváltoztam és nem vagyok benne biztos hogy ez vagyok én.Eddig ha Mickey egér ment a tv-be akkor megnéztem,de most már kikapcsolom és inkább leülök gépezni,beszélgetni vele.

Mi a véleményetek?(ha lehet akkor korotokat és a nemeteket is írjátok le)


2011. júl. 11. 23:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát bármennyien is kezdenek szexuális életet 12 éves kortól akár, szerintem akkor is korai. egyszerűen még gyerek vagy. Vagy legalábbis még fenekeden a tojáshéj :) (Szerintem) Amúgy meg a mesékkel kapcsolatban annyit mondanék, hogy szerintem nyugodtan nézheted őket, én 19 éves vagyok, mégis megnézek mindenféle mesét... X) Szerintem attól nem leszel gyerekebb, vagy bénább.
2011. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem szexuális életet szeretnék kezdeni.Persze,az 12 évesen még korai.Arra vagyok kíváncsi hogy kinek mi a véleménye arról hogy most így megváltoztam,és hogy baj-e?

De ne értsd félre,nem volt "rossz" a válasz.Köszönöm szépen.

2011. júl. 12. 01:25
 23/27 anonim ***** válasza:

01:22 vagyok. Teljesen természetes hogy változol, hisz annak a kornak, amelyben most te vagy ez központja, lényege. Változol kívül, belül, mindenestül kifordulsz :D

Szerintem ne aggódj feleslegesen :)

2011. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

14 éves vagyok..ugyan abban a helyzetben avgyok mint te.

a kérdésedre: ezzel semmibaj nincs hogy változol,teljesen temészetes.nagyon tetszik ahogy a barátodhoz áll és az is ahogy ő viszonyul hozzád.:) de azért mégis csak 15 éves..többet akar mát sima szájrapuszinál.

a saját véleményem: ennyi idősen nem szabad belemenned szexuális kapcsolatba..én 2 évvel idősebb vagyok nálad,rengeteg esélyem lett volna hogy lefeküdjek olyannal akit szeretek és olyannal is akit nem.a barátod szeret téged,nem szabad ezt egyelőre szexuális irányba vinni.legalább egy évet várjatok még ezzel,nemszabad elkapkodni.:)

őrizzétek meg a szerelmet és eől "táplálkozzatok" .:))

2011. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szexet semmiképp sem akarok.Még ehhez fiatal vagyok,szerintem is.
2011. júl. 12. 02:33
 26/27 anonim ***** válasza:
hát van olyan ismerősöm, nézegettük spanokkal hogy milyen gecccccire fullos bula, vagyis nagy csecs, jó formás fenék, arca gyönyör, mondom spannak hány éves a nő? mondja 11 éves -.-
2011. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én is gimibe járok,most leszek 8.os. Nem volt még hosszabbtávú barátom, nem smároltam,nem fogdostak,nem aludtam együtt fiúval. Teljesen normális 14 éves vagyok,senki nem néz ezért lemaradottnak,vagy cikisnek. Osztálytársaim több mint felének nem volt semmilyen kapcsolata,de viszont az 5.eseknél (gondolom kortársaidnál) már szinte mindenkinek volt barátja. A suliban smárolnak a folyosón a 11-12.es fiúkkal. Ne lépj a nyomdokaikba,nem fogsz elkésni és megbánni sem fogod. 12 évesen még nincsenek olyan igazi érzéseid mint egy 16 évesnek. Serdülőkorban vagy,normális,hogy elkezdesz érdeklődni a fiúk iránt. De nem kell mindenkivel összesátorotni mert fellángolásaid vannak. Remélem segítettem,nagyon remélem,hogy 17 évesen nem fogsz utcasarkon állni...


14L

2011. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!