Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én még ehhez kicsi vagyok!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még ehhez kicsi vagyok!?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.Eléggé megváltoztam mióta gimibe járok.Az osztálytársaim többsége a nyár folyamán már 13,14 éves lesz.Én majd csak jövőre leszek 13.Ők már pasiznak és én is elkezdtem.Van egy 15 éves barátom aki nagyon szeret engem,én így érzem.Ő már elég nagy ahhoz hogy smároljon,esetleg szexeljen valakivel,de én még nem igazán.Már volt egy smárolás,jó volt.Nagyon szeret a barátom,mindig kapok tőle valamit és mindig mondja hogy nem zavarja a korom mert ő akár azt is megvárja a szex-el hogy 18 éves legyek.Kedves tőle,de én nem nagyon tudok neki hinni,mert azért a 15 éves srácok már javában ezen gondolkodnak.Tavaly télen már aludtunk együtt,de persze nem úgy hogy egyikőnk elment a másikunkhoz.Egy táborba voltunk véletlenül egy szobába ahol egy nagy francia ágy volt.Nagyon aranyos volt ekkor is mert puszilgatott,simogatott este.Szokott "fogdosni" de nem olyan elvetemült,perverz módon.Mindenben segít és mindig meghallgat,de nem tudom mit tegyek.Nagyon szeretem,de nagyon megváltoztam és nem vagyok benne biztos hogy ez vagyok én.Eddig ha Mickey egér ment a tv-be akkor megnéztem,de most már kikapcsolom és inkább leülök gépezni,beszélgetni vele.

Mi a véleményetek?(ha lehet akkor korotokat és a nemeteket is írjátok le)


2011. júl. 11. 23:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Folytatni fogom nem fogom ott hagyni,hiszen annyira kedves és sosem bántott meg.Mindig figyel rám.
2011. júl. 12. 00:47
 12/27 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy egy 12éves gyereknek ezt hogy lehet elmagyarázni,de szerintem felfogod,az ilyen lányokat nagyon megkell becsülni,az enyém is ilyen,soha nemtudnék ártani neki,légy vele kedves,igaz ilyen fiatalon kicsi az esély,de megesik h akár örökre együtt lesztek ^^

Rich

2011. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben én vagyok a lány :)
2011. júl. 12. 00:57
 14/27 anonim ***** válasza:
Akkor meg a faszit becsüld meg xD 17/F
2011. júl. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Megbecsülöm.Mert érzem hogy nem olyan mint a többi korabeli,akik drogoznak,isznak és csak a szexen jár az agyuk.
2011. júl. 12. 01:04
 16/27 anonim ***** válasza:
bocsi hogy elszomorítalak, de minden férfinak már 13 éves kortól a szexen jár az agyuk ^^
2011. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Én is így "tudom",de írtam is hogy engem meglep hogy ő azt mondta nekem hogy még azt is megvárja hogy 18 éves legyek.
2011. júl. 12. 01:12
 18/27 anonim ***** válasza:
Szép tőle,ő nem a lyukra megy,mivel nekem se arra kell egy lány.Kevés az olyan pasi aki megbecsül,bárha beteges lenne ha egy 12 éves lányal feküdne le,szerintem.
2011. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
most ővárja meg a 18at vagy te?
2011. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Hát igen,érdekes lenne.De ő amúgy sem olyan tipus szerintem,a többi lányt se nézegeti.

Ő megvárja a szexel akár azt is hogy 18 éves legyek.Bocsánat ha nem volt érthető.

2011. júl. 12. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!