Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én még ehhez kicsi vagyok!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még ehhez kicsi vagyok!?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.Eléggé megváltoztam mióta gimibe járok.Az osztálytársaim többsége a nyár folyamán már 13,14 éves lesz.Én majd csak jövőre leszek 13.Ők már pasiznak és én is elkezdtem.Van egy 15 éves barátom aki nagyon szeret engem,én így érzem.Ő már elég nagy ahhoz hogy smároljon,esetleg szexeljen valakivel,de én még nem igazán.Már volt egy smárolás,jó volt.Nagyon szeret a barátom,mindig kapok tőle valamit és mindig mondja hogy nem zavarja a korom mert ő akár azt is megvárja a szex-el hogy 18 éves legyek.Kedves tőle,de én nem nagyon tudok neki hinni,mert azért a 15 éves srácok már javában ezen gondolkodnak.Tavaly télen már aludtunk együtt,de persze nem úgy hogy egyikőnk elment a másikunkhoz.Egy táborba voltunk véletlenül egy szobába ahol egy nagy francia ágy volt.Nagyon aranyos volt ekkor is mert puszilgatott,simogatott este.Szokott "fogdosni" de nem olyan elvetemült,perverz módon.Mindenben segít és mindig meghallgat,de nem tudom mit tegyek.Nagyon szeretem,de nagyon megváltoztam és nem vagyok benne biztos hogy ez vagyok én.Eddig ha Mickey egér ment a tv-be akkor megnéztem,de most már kikapcsolom és inkább leülök gépezni,beszélgetni vele.

Mi a véleményetek?(ha lehet akkor korotokat és a nemeteket is írjátok le)


2011. júl. 11. 23:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mickey egérre szavazok.
2011. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20/F én 15 évesen is hűséges voltam, de kevés olyan jó pasi van, mint én :DDDD :P
2011. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mellesleg azt csinálj amit szeretsz, nem gyerekes a mese nézés... Sexhet még fiatal vagy, de szerelmes az lehetsz. Védekezni mindig kell, csak írom, hogy tudd. De még tényleg várjatik, ha szeret vár rád.
2011. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szexelni tuti hogy nem fogok.Tudom hogy védekezni mindig kell.Köszi.
2011. júl. 11. 23:21
 5/27 anonim ***** válasza:

Milyen romantikus!

Szerintem evel a dologgal nincs semmi kulonos, rendben van minden.A lenyeg, hogy valami hulyeseget, amit te nem akarsz vagy nem szeretnel ne csinaljatok, plane olyat ne ami kihat a kesobbi eletedre, es ami nem esne jol, legyen az barmi.

A szexel kapcsolatban, akkor csinaljatok amikor ugy gondolod, hogy felkeszultel ra.

Sok sikert!

2011. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. júl. 11. 23:31
 7/27 anonim válasza:

És mi itt a gond?

Próbáld meg elfogadni, hogy az idő megy, és változol. Nem maradhatsz örökké gyerek. És ahogyan leírod a helyzetet, szerintem nagyon értelmes, és korodhoz képes érett lány vagy. Viszont az ilyen fiatal kori kapcsolatot még nem kell komolyan venni, inkább csak próbálj meg örülni neki, hogy találtál valakit, akivel jól érzed magad.


18, lány

2011. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerintem érettebb vagy mint a korodbeliek már csak azért is mert akik ide írnak 12-13 évesek csak olyanokat kérdeznek,hogy miért nincs pasijuk vagy sokkal gyerekesebb dolgokat,de ahogy elolvastam a te szöveged te sokkal de sokkal normálisabbnak tűnsz mint a mai fiatalok többsége :))

Szóval szerintem nincs gond itt semmivel,ha jól érzed magad vele akkor maradjatok együtt,és az,hogy kikapcsolod a Mickey egeret az csak azt jelenti,hogy úgy érzed kinőttél a mesékből :D

Én is kb 12 évesen szoktam le a tévézésről,de néha még ma is meg nézek egy spongya bobot :D

16/L

2011. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen,jól érzem magam vele és nagyon jó hogy van valaki akinek mindent elmondhatok és mindig megvéd,mindenkivel szemben.
2011. júl. 11. 23:36
 10/27 anonim ***** válasza:
Egy lány jól megtud változtatni.De folytatni lehet,semmi akadálya.
2011. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!