Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak játszik velem? (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem? (kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés
Van egy férfi pár hónapja közelebbről megismerkedtem vele, azelőtt már találkoztunk de csak köszönni szoktunk egymásnak. Majd később sokat írtunk az interneten, utána elhívott randizni. El is mentem vele, beszélgettünk, bár én annyit nem inkább ő, valahogy nem tudok idegen embereknél feloldódni, ezt el is mondtam neki. Utána kb. 3 hétig nem keresett, se telefonon, se interneten nem írt. Majd volt egy fesztivál ahol összefutottunk, majd éjjel hazakísért. Megkérdezte, hogy haragszom-e rá azért hogy idáig nem keresett, én pedig mondtam hogy igen. Hazakísért, csókolóztunk, nagyon aranyos volt. Ennek már 1,5 hete és azóta megint csak nem keres... Csak játszik velem, és semmit nem akar? Csak arra vagyok jó, hogy szórakoztassam, ha unatkozik?! Azt hiszem belészerettem.... :(
2011. júl. 11. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, mondj le róla. Teljesen egyértelmű, hogy nem komolyak a szándékai, hisz akkor Veled szeretne lenni, keresné a társaságod. De így, hogy csak egy véletlen alkalmával futottatok össze ismét, ez is mutatja.

Inkább most lépj ki még ebből(bár igazán el sem kezdtétek), mert később csak még jobban fog fájni!

2011. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem komolyak a szándékai.

Ha egy férfi igazán meg akar szerezni egy nőt, akkor nem tűnik el így, ennyi időre.

2011. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha igazán érdekelnéd, biztosan gyakrabban keresne. A helyedben nem foglalkoznék vele, nem érdemes.

Tizenéves vagyok, de azért gondoltam válaszolok.(:

2011. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Petrova, ne zavarjon a korod, nyugodtan írd meg a véleményed a dolgokról.

Hidd el, sok fiatal érettebb, okosabb tanácsokat ad, mint más "öreg róka". :)

2011. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem zavar a kor, ha értelmes válaszokta kapok :) de ám ilyen 12-15 évesekre gondoltam.. Nagyon sokszor osztják az észt... :/


Köszönöm az eddigi válaszokat :) Tudom, hogy el kéne felejtenem :(

2011. júl. 11. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha a sajt eletemet olvastam volna el!.

Valami valami hasonlo van/volt. Megismerkedtem egy srammal 3honapig mindengyes nap beszeltem orakat(ezt szo szerint kell erteni) Utana talkoztunk 2x, nem volt semmi kulonos csak csokoloztunk azt ennyi. Mindig haza kisert aztan a 2.alkalom utan nem kereset meg semmi, ennek mar tobb mint 4honapja mar. Nem egyszer talalkoztunk/osszefutotunk es mindig csak elment melletem es nem is koszont, mintha fel sem ismerne.

En mondom, h hagyd probald elfejteni. Tudom h mit erezhetc hasonlo helyzetbe voltan.Keress valaki mast. Jonn jobb hidd el, sztem csak jaccik.

2011. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán csak félős, keresd fel, beszélj vele, mond neki hogy mit érzel :D
2011. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. júl. 14. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!