Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a kapcsolatunkró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatunkról? L/15

Figyelt kérdés
A barátommal már kb 2 hónapja járunk (F/15) az elején nem voltak bajok.. csak már kiütközött az hogy a barátom félénkebb fajta, ezért nekem kell kezdeményezni. Egy fesztiválon kint voltunk együtt.. és a barátom a haverjaival volt.. én is ott voltam vele de mintha nem akart volna kettesben maradni velem pedig látta az arcomon hogy nem nagyon tetszik a dolog, és volt hogy elment tőlem kb 1 órára és visszajött az egyik haverjával és oda se szólt hozzám hogy mi van miért ment el ennyi ideig. Ez volt az első nap aztán megírtam neki msn-en hogy változtasson ezen ha nem esik nehezére mert ez nekem rosszul esett. Nyilvánosan még nem vállalt fel így a 2. nap csak néha fogta meg a kezem, és a puszit én adtam neki, de már megint sokat kellett nekem is a haverjaival lenni... nem az hogy akkora nagy baj, de szerettem volna vele kettesben maradni. Ma ezen vitatkoztunk megmondtam neki hogy lehetne bátrabb mert én szeretem őt nagyon.. és nyugodtan felvállalhat.Én nem akarok szakítani .. de sajnos emiatt vitatkozunk :|..
2011. júl. 11. 16:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Vele "AKAROM"

Ez az. A gyerek akar, a felnőtt meg tudja mit lehet. Ezért megy tönkre a gyerekek kapcsolata.

2011. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De én nem akarom hogy tönkre menjen ):
2011. júl. 11. 16:45
 13/17 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolná, akkor nem úgy viselkedett volna veled. persze szerintem ezt még nem fogod fel, de akkor is így van. ez jó magyarázat mindenre, hogy ő félénk, de itt nem erről van szó.
2011. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hanem miről van szó?
2011. júl. 11. 16:48
 15/17 k4lm0p1r1n ***** válasza:
majd belerázódik. ahogy múlik a idő néha hanyagold el te is és észre fogod venni hogy közeledik feléd. nálunk ugyan ez volt. csak a lány volt félénkebb.. de pár hónap alatt annyira összeszoktunk hogy már pár napot sem bírok nélküle. minden nap együtt vagyunk annyit amennyit tudunk. majd ti is így lesztek, de érd el hogy ő akarjon veled lenni.
2011. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

te, 15L abból indulsz ki, hogy a 15F-kat ugyanolyan gondolatok foglalkoztatják, mint téged. pedig nem. nekik még jónéhány(!) évre van szükségük, amíg elérik ugyanazt a színvonalat, amit a lányok már tizenötévesen.

úgyhogy: csak türelem.

2011. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15 évesen lehet ''pärkapcsolata'' egy länynak, meg egy fiunak.de akkor vällald azt h kevesebb idöd lesz tanulni, és az életedre készülni, mert ha hiszed, ha nem a länyok sokkal inkäbb tudnak többet foglalkozni a fiujukkal, mint a kötelezö dolgokkal.te azt hiszed, neked az simän megy, h elosztod az idödet.kisläny, megsugom:NEM!fiatal vagy még.ettöl függetlenül legyen barätod.ebben is hangoltok a jövö életetekre.de ne essetek tulzäsokba.fiatalok vagytok még.igazäbol annyi idötök van még, ezekre a dolgokra.az én anyukäm 15évesen még babäzott, és tanult, én tanultam (22/L), te meg pasizol.

most igazäbol nem vagy szerelmes.csak ragaszkodsz hozzä.és az tävol van a szerelemtöl.igazän szerelmes akkor leszel, ha kialakult a sajät éned. ahhoz meg olvasgatni, tanulni, filmet nézni kéne, meg beszélgetni.ha meg van az éned, akkor keress hozzä valakit h egy egész legyél: ).akkor leszel szerelmes: )l

2011. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!