Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a kapcsolatunkró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kapcsolatunkról? L/15

Figyelt kérdés
A barátommal már kb 2 hónapja járunk (F/15) az elején nem voltak bajok.. csak már kiütközött az hogy a barátom félénkebb fajta, ezért nekem kell kezdeményezni. Egy fesztiválon kint voltunk együtt.. és a barátom a haverjaival volt.. én is ott voltam vele de mintha nem akart volna kettesben maradni velem pedig látta az arcomon hogy nem nagyon tetszik a dolog, és volt hogy elment tőlem kb 1 órára és visszajött az egyik haverjával és oda se szólt hozzám hogy mi van miért ment el ennyi ideig. Ez volt az első nap aztán megírtam neki msn-en hogy változtasson ezen ha nem esik nehezére mert ez nekem rosszul esett. Nyilvánosan még nem vállalt fel így a 2. nap csak néha fogta meg a kezem, és a puszit én adtam neki, de már megint sokat kellett nekem is a haverjaival lenni... nem az hogy akkora nagy baj, de szerettem volna vele kettesben maradni. Ma ezen vitatkoztunk megmondtam neki hogy lehetne bátrabb mert én szeretem őt nagyon.. és nyugodtan felvállalhat.Én nem akarok szakítani .. de sajnos emiatt vitatkozunk :|..
2011. júl. 11. 16:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És ő mondta: Emiatt nem érdemes szakítani. Csak ez rossz hogy neki ez megfordult a fejében hogy szakítsunk hamár ezt írta :/
2011. júl. 11. 16:29
 2/17 anonim ***** válasza:
talán szégyel?
2011. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a kapcsolat felszínes
2011. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A kapcsolatban az a baj, h még mindketten gyerekek vagytok és tapasztalatlanok.
2011. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem szégyell. Épp ez az hogy semmi oka nincs rá.. Inkább félénkebb
2011. júl. 11. 16:33
 6/17 anonim ***** válasza:
15 évesek vagytok, ilyen korban a fiúk nem tudják még eldönteni, mikor fontosabbak a haverok, és mikor a "pár"... sokszor később sem. Nem vele fogod valószínű leélni az életedet, és még fogalmatok sincs az igazi párkapcsolatról. Ez nem gond, később lesz. Épp ezért ne csináljatok problémákat ilyen dolgokból. És csak okosan :)
2011. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pedig én vele akarom :$
2011. júl. 11. 16:36
 8/17 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm is ezt mondja mindenkinél, aztán hetente cserélgeti a pasijait :D
2011. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak én nem az " egy ismerősöd" vagyok ;D
2011. júl. 11. 16:38
 10/17 A kérdező kommentje:
*ik
2011. júl. 11. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!