Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm megcsókolt egy másik srácot, de csak egy csók volt aminek semmi háttere és érzelmi alapja nem volt, és azt mondta nagyon megbánta és nagyon szeret... Ő aztmondta, hogy szerinte nem csalt meg a fentebb emlitettek miatt is...Köszi előre is 16/f
2011. júl. 11. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni...de az exem is így bukott le,

szintén ez volt a szöveg,hogy csak a pia,meg hogy csak egyszer..

Aztán kiderült,hogy hónapok óta kavartak a hátam mögött...

2011. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:
Persze, hogy az mondja! Magyarázza a bizonyítványát. De azt tudd, hogy aki egyszer megteszi, az nem áll meg egy csóknál már... Egyre kisebb lesz a dolgok súlya és végül meglesz az. Lépj te, amíg még nem késő. Ne várd meg, hogy kicsinálja az önbecsülésedet egy hülye liba!
2011. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát neked kell átgondolnod h mennyit ér neked a csaj !

Ha sokat adhatsz neki egy ucso esélyt, de akkor nagyon oda kell rá figyelned:D nehogy kihasználjon..

2011. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz amit leírtam, nem volt több, vannak akik figyelik:p
2011. júl. 11. 09:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mit vártál, mit fog mondani? :) "Ja, szeretlek, meg minden, de attólmég megcsaltalak!" Nem, persze hogy menteni akarja magát. Én barátnőm tette volna ezt, én ott elhagytam volna. Ahogy én sem csókolgatok más lányokat, ő se csókoljon senkit.
2011. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Összes csaj olyan, hogy a pasira keni, még akkoris ha a csaj kezdeményez mindent. Tapasztalat
2011. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok aza megcsalód fajta,de egyszer nálam is volt olyan h. egyedül voltam egy esküvőn és egy nagyon helyes srác elkezdett nézni. Engem nem érdekelt,de amint többet ittam a kelleténél egyből úgy éreztem szükségem van valakire, persze hiányzott a párom és jó lett volna ha ő van ott,de nem volt. Eza fiú meg valahogy teljesen megfűzött a szövegével és a szemével, aztán megcsókolt,de amint megcsókolt én feleszméltem h. ezt nem akarom és eltóltam magamtól. Ő nem jelentett semmit,csak az alkohol miatt kívánósabb lettem és abban a pillanatban azt gondoltam ő tudja helyettesíteni a páromat,de egyből rájöttem ez nem jó ötlet.
2011. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
kukázni kell a kisasszonyt.
2011. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a nők, akik az érzelmek fontosságáról papolnak, mégis meg tudják tenni érzelmek nélkül/úgy hogy téged szeretnek? Hm.. hm...
2011. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dobd... Ha én úgy lennék hogy kavarok és lebukok, én is ezt mondanám. Az már más tészta hogy nem csinálom.

15/l

2011. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!