Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs senkim? (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

a külsőmmel sztem semmi gond nincs ,szoktam szemezni srácokkal

14 leszek mingyárt de még nemvolt pasim :( képet ha kell privibe mutatok,alakom átlagos,metál zenét szeretek,47kg vok :/ szőke hajam van kék szemem

de mégsincs pasim :(


2011. júl. 10. 18:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/136 anonim ***** válasza:
most mindenkinek küldözgeted magad? anyád tud róla? kurvulsz...
2011. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/136 A kérdező kommentje:

de h kurwulok -.-"

ha akarnak képet akk küldök :P

ennyih XD

2011. júl. 12. 15:37
 63/136 A kérdező kommentje:
elment a kép XD
2011. júl. 12. 15:38
 64/136 anonim ***** válasza:
beállítottam!!
2011. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/136 anonim ***** válasza:

Kép alapján aranyos kislánynak tűnsz, viszont még sokat fogsz alakulni, és akár szépülni is.:)

Hidd el, még ráérsz a pasizással.:)

Viszont barátkozni sosem bűn.:)

2011. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/136 A kérdező kommentje:
k elkültem már
2011. júl. 12. 15:40
 67/136 A kérdező kommentje:
én?aranyos? pffff annyira vok aranyos mint 1 rottweiler XD
2011. júl. 12. 15:41
 68/136 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Én is 14 vagyok, és nekem is volt ez az egész cucc, hogy minden korombeli fiúban csak az esetleges pasi-jelöltet láttam, és tényleg görcsösen pasizni akartam!!! Elmentem egy táborba, ahol tavaly is voltam, de ott egyáltalán nem akartam pasizni, mert valahogy az nem egy olyan közeg volt, egy összeszokott csoport, remélem érted... És ott volt pár új gyerek. Az egyik egy 14 éves fiú volt, akihez tényleg nem úgy közeledtem hogy "elcsábítsam", csak hogy barátkozzunk,de hát az lett a vége hogy eléggé belehabarodtam, és ez nem az az érzés volt, ami a pasi-jelölteknél, hogy tetszik, elcsábítom, hanem ez... hogy mondjam... ez érzés volt... aztán a tábor végére összejöttünk. És nem én kezdeményeztem *.*

Azóta szakítottunk, mert az anyukája tiltotta, úgy gondolta, hogy 14 évesen még nem kell hogy valakinek párja legyen, stb... De valahogy azóta már nem akarok fiút olyan görcsösen, és egy barátnőmmel ugyanígy volt mint velem, csak ők még máig is együtt vannak, és nem táborban jöttek össze.

Szóval próbálj meg a fiúk felé úgy közeledni, úgy hozzáállni a dologhoz, hogy barátok vagytok, csak barátkoztok, és ki fog alakulni hidd el!!!!

Ami a mosolygást illeti, az nagyon fontos, kisugárzási alapon... Mert ha körülnézek akkor én nem fogok beleszeretni egy olyan Edward-Cullen-féle örök-szomorúság-hercege stílusú fiúba. Igenis legyen vidám, pörgős, élettel teli!!! Sugallja a kisugárzásod ugyanezt rólad! Hogy vidám vagy, és szeretsz élni, és pezsegsz! Szerintem a fiúk hamarabb észreveszik az ilyen lányokat.

Ja, és nekem is jöhet a kép!!!

Hol laksz, melyik városban??

2011. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/136 A kérdező kommentje:

nem görcsölök én XD

minek akarod tudni?

2011. júl. 12. 15:44
 70/136 anonim ***** válasza:
látom nagyon letört a dolog. nyugi majd itt felszedsz valakit aki megkúr.
2011. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!