Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs senkim? (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

a külsőmmel sztem semmi gond nincs ,szoktam szemezni srácokkal

14 leszek mingyárt de még nemvolt pasim :( képet ha kell privibe mutatok,alakom átlagos,metál zenét szeretek,47kg vok :/ szőke hajam van kék szemem

de mégsincs pasim :(


2011. júl. 10. 18:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/136 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen,így folytatod,tobb az esély,hogy egyedul maradj.Fel a fejjel!
2011. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/136 A kérdező kommentje:
abban bizok h továbbtanuláskor elhuzok innen messzire és akk ott találok valakit mert itt vidéken senkit nemfogok az tuti :/
2011. júl. 10. 19:00
 33/136 anonim ***** válasza:

Kislány, legózzál vagy hasonló. Olyan korban (sőt még hamarább, 12 évesen) azt hittem énis, már milyen öreg vagyok akár szexhez is és szüzen fogok meghalni. Aztán 23 évesen látom, milyen kicsi voltam még akkor és igenis GYEREK. Ez az egész még csak játék ilyen idős korban, játszadozzatok csak komolytalanul. Majd 15-16 évesen jönnek a komolyabb dolgok, akkor lehet drámázni.

13-14 évesen még senki nem nevezhető ribancnak, csak egy buta kis csitrinek, aki próbálgatja szárnyait a felnőttek világában. De még igazán nincs megérve rá. Szóval most még le fogsz pontozni és lebarmozol, leköcsögözöl, de ilyen idősen ugyanazekre a butaságokra te is rá fogsz jönni.

2011. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/136 anonim ***** válasza:
vagy nem. olyan is van...
2011. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/136 anonim ***** válasza:

nem vagy csúnya,csak nem szeretem a tükörbefényképezkedős lányokat,és tényleg mosolyogj!!

és ha így állsz hozzá mindenhez,hogy "minek élni" akkor tényleg nem fogsz találni magadhoz illő embert. Légy pozitív, mosolyogj sokat és keress olyan dolgokat amik boldoggá tesznek... még ráérsz dramatizálni :)

2011. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/136 A kérdező kommentje:

hát én másh látom a világot 3 szor is majdnem meghaltam ...

nemjácottam kiskoromba se 1 szer jáccottam gépen jd vel(mmovmi)val ott rámmásztak mondjuk...

esténként lehangolt vok, éjfélfelé már bekattanok

akkor jól elvaok pár haverommal XD

2011. júl. 10. 19:05
 37/136 anonim ***** válasza:
unom az ilyen kérdéseket... ki nem szarja le hogy van pasid vagy nincs? faszhiányod van???
2011. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/136 A kérdező kommentje:

érdekes most mosolygok O.o

nemtom h mitől XD

nekem egyébként van 1 érzésem

amitől hüjének néznének mások tuti :/

mintha vki van aki segiteni akarna rajtam,megvéd a csalódásoktól és a fájdalomtól XD ez komoj és igaz

ne nézzetek gyogyisnak pls XD

2011. júl. 10. 19:07
 39/136 A kérdező kommentje:

nincs f*szhiányom -.-"

engem te ne huzzál fel -.-

tudok én durva is lenni...

2011. júl. 10. 19:08
 40/136 anonim ***** válasza:
és ha majdnem meghaltál? annál inkább örülnöd kéne hogy még élsz, nem? ez lenne logikus.
2011. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!