Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy lányként mostanában a lányokat kívánom?

Figyelt kérdés
Szervusz!Kérném a segitséged, mert van 1 barátom most leszünk 1 év 3 honaposak,néha veszekszünk de az is én miattam van,unalmasnak tartom mert ő figyel arra h békesség legyen köztünk én meg nem.. és fél év után elmult a szerelem köztünk vagyis húzódunk egymáshoz, ő jobban mint én, és nem tudom h mit tegyek szeretjük egymást de már azon gondolkodom hogy szakitsunk de nem tudom h mit tegyek..Néha olyan érzésem van h csak a sex miatt vagyok vele, de máskor meg ugy imádom őt..hiányzik meg minden..A másik dolog: Már egy jo ideje megváltoztam ezt sokan észre is vették rajtam, de senki nem tudja h miért.Az ok pedig szerintem h huzodom a lányokhoz egyre jobban kivánok egy lányt és már van is egy aki tetszik és már elbeszélgettünk is, nagyon tetstzik,és nem tudom h most leszbikus lettem vagy mi történik velem, de mintha már nem is kivánom a férfi nemet csak a nőit, és ezt abbol gondolom, h barátommal már nem megy ugy a szex mint régen, az én részemről, nem tudok a csucsra jutni, és nem élvezem annyira..Pedig ő mindent megtesz értem..Segits mert nem tudom h mit tegyek annyira szeretnék egy lányt, de a barátomat sem akarom elvesziteni.És multkor beszéltünk rola h ha megtenném egy lánnyal ,mi lenne kidobna, valoszinű..de ha 3asban csinálnánk akkor az jo lenne de külön nem engedi, szoval ha meg is fogom tenni akkor az ő tudta nélkül.Ez normális h ennyire kivánok egy lányt??Már szinte betegesnek érzem magam, meg nem is mondom senkinek sem mert ha kiderül itthonrol kidobnának, anyám nem jo szemmel nézi ezeket a dolgokat..Köszönettel egy ... lány
2007. júl. 5. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Két ember addig legyen párkapcsolatban amíg szerelmesek ill. nagyon szeretik egymást. Ilyenkor a másik fél legtöbb dolgát szereti az ember a "rosszakat" is beleértve.


Esetedben szerintem a legjobb megoldás ha szakítasz (de vedd figyelembe a fentieket is) A szakítást úgy kellene kivitelezni, hogy ő is belássa azt, hogy ez már nem megy úgy ahogy kellene. Így maradhattok barátok és így megmaradhat bizonyos szeretet is. 1.3 év együttöltött idő után természetes, hogy hiányozna de a szakításnak nem kell mindig azt jelentenie, hogy nem fogtok találkozni azután.


A másik dolog: Azt hogy valaki leszbikus legtöbbször a gének döntik el. De előszöris tisztázzunk 1-2 fogalmat: Leszbikus = kizárólag saját neméhez vonzódó szexuálisan és érzelmileg is! Biszexuális = mind2 nemhez vonzódik. Szóval az, hogy tettszik egy lány még nem tesz azzá, sőt ha esetleg lefekszel vele az sem. De bármi is legyen két ember között, ami mind2 fél számára jóleső élményt okoz az teljesen 100%ig normális és semmiképp ne érezd rossznak!

Szülőkre nem annyira tartozik, hogy lánnyal vagy fiúval fekszel le, hacsak nem vagytok olyan viszonyban. (igazából minden szülőnek ilyet kellene kialakítania, de ez nem ide tartozik) Az hogy nem kívánsz annyira 1 srácot(jelen esetben barétodat) semmiképp nem jelenti azt, hogy mostantól csak a lányok jönnek majd be. Egyszer elédkerül egy neked való srác és már is rágerjedsz majd :o)


Összegezve: ülj le beszéld meg a sráccal, hogy mit érzel(miért nem működik már, lehetőleg úgy, hogy ő is egyetértsen) azután ha annyira kívánod az a lányt vele is ülj le és tedd ami csak jólesik! Az életben az a fontos, hogy a lehető legjobban érezd magag szóval ne legyél saját magad ellensége ;-)

2007. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a kíváncsiság miatt.

Szerintem sok nővel előfordul legalább egyszer életében hogy kipróbálná más nővel.(Vagy nem vallja be)

2007. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
fasz
2010. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!