Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy érzi most magát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy érzi most magát, illetve ennek a dalnak hallatán?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=tGsU4vuJAIo&feature=related


A szerelem a legcsodálatosabb dolog ami történhet velünk egész életünkben!A világ olyan sok szenvedést tartogat,és egyszerre csodálatossá válik,amikor végre megtaláljuk azt aki hozzánk tartozik : )Az egyetlen igazán szép dolog az életemben.A sok bánat elől hozzá menekülök,és vele biztonságban és boldognak érzem magam. Soha nem akarom elveszíteni! :'(


2011. júl. 9. 21:53
 1/7 anonim válasza:
szomoru
2011. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én elszomorodtam.de szép dal
2011. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató :) most nálam az van hogy két szék van de mindekettő foglalt és nemtudom melyikre tudnék ráülni:) Ha érted ezt a metafórát. Nekem boldogság kell, valaki akinek megfogjam a kezét valaki aki megért, meghallgat és szeret. És ez nem nyálas szöveg. Nekem csak ez hiányzik az életemből, és várom hogy mikor jön már el. Sportoló vagyok összejártam a fél világot szó szerint. De mégsem tudok boldog lenni, csak vidám. És kell egy társ mert így csak fél ember vagyok:) 15/F
2011. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én elszomorodtam... mikor már úgy volt,hogy jól alakultak a dolgok,és boldognak éreztem magam,végül én "húztam a rövidebbet"... illetve csak én érzek többet,ő meg nem. :(

utolsó,én is arra vágyom.

de fiatalok vagyunk még én hiszek benne,hogy találunk valakit :) és ez rajtunk is múlik!

2011. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,ez a legrosszabb,ha nem lehetsz vele : / . De tényleg fiatalok vagytok,meg még énis : ) én örülök hogy most boldog vagyok vele : ) Sok szerencsét mindenkinek gyakorin! : )
2011. júl. 9. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon remélem hogy találunk. Fiatalok vagyunk, igen. De most kéne álmodozni, szeretni és csalódni. Nem egyedül lenni és rothadni otthon. A magas sarkús lányok persze nyomulnak de nekem valami több kell, valami amiben érzelem van. Nem tudom mennyire vagyok követhető. Most lenne erre szükségem. Később: egyetem, család, munka akkor már késő lesz ezen gondolkodni. Az élet rövid és minden percet ki kell használni:)
2011. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát... elég rosszul. amikor Rá gondolok, iszonyatosan fáradtnak érzem magam, mint akiben semmi élet nincs. közben meg tudom, hogy még mindig szeretem, és a napokban döbbentem igazán rá, hogy tényleg én voltam a hibás. én rontottam el őt. annyira sajnálom. megbántam, de félek, hogy nem lehet visszacsinálni. remélem te sosem veszíted el azt, akit egyszer megtaláltál.
2011. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!