Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen belopta magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen belopta magát a szívembe. De vajon ő mit érez?

Figyelt kérdés

2 sőt 3 hete kezdődött az egész.

A történet rólam és egy ismerősömről szól, akivel egy baráti társaságba tartozunk.Ez a fiú 20 éves, aranyos, minden lány álma, kedves helyes, de borzasztóan félénk vagy talán túlzottan vágyik arra, h minden ember számára tökéletes legyen.

Nos, egy barátnőmmel, aki jóba van a sráccal egyszer csak elkezdtünk beszélni róla, hülyültünk sztorizgattunk. Tudtam, h helyes a srác, hisz ismertem, de semmi több.

Aztán egyre többet gondoltam rá, mm a fiúra, de még mindig nem éreztem semmi komolyabbat. 2 héttel ezelőtt egy buliban elég sokat beszélgettünk ezzel a sráccal. Úgy hajnali 1 környékén mikor már eleget ittam, h levetkőzzem gátlásaimat elhívtam sétálni a srácot. Nagyon jól elbeszélgettünk, értelmes témákról, szval jó volt vele.

Másfél-2 óra múlva hívott a barátnőm, h hol vagyunk. Megbeszéltük, h találkozunk egy bizonyos helyen. Mire odaértünk már ott várt minket a barátjával. Mikor elköszöntünk vna, mondta a barátnőm barátja, h nehogy már így búcsúzzunk el legyen legalább egy szájra puszi. És lett, nagy nehezen. Szinte nevetségesnek érzem, de nagyokat dobban a szívem mióta arra gondolok.

Másnap a barátnőm mesélte, h hát én tetszek annak a fiúnak, vagyis vmennyire bejövök neki.

Kb 1 hétig vártam, h a fiú jelentkezik majd ráírtam egy közösségi oldal chatjén. A beszélgetés vontatott fura volt, azt mondta, h nem miattam van, csak nem szeret gépelni és nincs beszédes kedvében. De többet nem kerestem, mert gondoltam feladtam neki a labdát...

De egyszerűen rá gondolok és duplán ver a szívem, egy tündéri srác, de nem tudom mit gondolhat rólam. Szeretném megölelni csak egyszer jóó szorosan, és utána talán könnyebb lenne nem gondolni rá.Mit tegyek?

19/L 20/F


2011. júl. 8. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
élőben beszéld meg vele a dolgot, ha újra adódik rá lehetőség. úgy a legtisztább.
2011. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
élőben beszéljetek az internet nem egyértelmű sokszor félreérthető hogy mit és hogyan gondol
2011. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó, de nem tudom, h buliban mikor találkozunk legközelebb. Vagy írjak rá, h találkozzunk.

De nem akarom, h azt érezze, h ugyan olyan vagyok mint a többi tucatlány, aki szerencsétlen nyakába akaszkodik.

És én is félek...nem akarom alázni saját magam.

2011. júl. 8. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor csak úgy írj rá, kérdezd meg, mi van vele, mert nem beszéltetek mostanában, aztán csak úgy mellékesen kérdezd meg, hogy mikor jön legközelebb bulizni, mert jó lenne összefutni.
2011. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, de nem szoktunk mi így beszélgetni. Persze ismerjük egymást, hogyne ismernénk. De semmi több..

És az csak egy szájra puszi volt...

2011. júl. 8. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor várd meg a legközelebbi találkozást, akármikor is lesz az. mást nem tudok.
2011. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!