Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány csajnak hogy jöhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány csajnak hogy jöhetnek be a bunkó csávók?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 20:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Akkor bizony szívből gratulálok, irigylésre méltó ma már az ilyen :(
2011. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Köszi! :) De én mindenkinek csak azt tudom ajánlani, hogy ne a másik nemet szapulja, hogy a nők csak erre meg arra hajtanak, és a nők sem, hogy a férfiak milyenek, mert mindenki egyéni. Ha ránk lenne írva, hogy kinek vagyunk a legmegfelelőbb párja, akkor persze egyszerűbb lenne, de "csak" találni kell valakit, akit te is szívből szeretsz, és ő ugyanúgy. :) Nem általánosítani kellene, hanem észrevenni a másikat.
2011. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:47


A BMW-t hamarabb észreveszik mint szegény rendes srácot..

2011. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy találtam olyat akit szívből szeretek, csak sajnos nem érdemli meg, de nem tudok mit tenni, így érzek...
2011. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

20:06!

Páromnak nincs se autója, se milliói, sőt, most munkanélküli. Mégis vele vagyok, mert szeretem. Ja, és a szépségversenyre se nevezném őt be. De mégis kedves és nagyon megértő. Amikor padlót fogtam, akkor is számíthattam rá. Nélküle már rég a sírban lennék, és örökké hálás leszek neki. Mind2en szeretjük egymást, és tudod néha én is elgondolkodom, hogy mért is, hiszen nem vagyunk tökéletesek. Ilyenkor csak annyit mondok, a szerelem kiszámíthatatlan. Ha valaki csak a kocsit veszi észre, az meg sem érdemel egy rendes srácot.

2011. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

tegnap 20:21


gyáááááááááááááááááá

most lebuktál..


A lányok sokszor rinyálnak arról, hogy nekik a kedves, figyelmes, jólelkű, romantikus pasik kellenek. Na ezt felejtsük el! Köszönőviszonyban sincs a cselekedetük a vágyaikkal. Ez azért van mert valami bizarr kényszer miatt szeretnek szenvedni, szeretik, ha megalázzák őket, szeretik, ha belegyalogolnak a lelkükbe, szeretik a bunkó férfiakat!

2011. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

ma 08:31!

Hány nő ismeretében jelentetted ezt ki? Mert én még nem találkoztam olyan nővel, akinek ha átgázoltak volna a lelki világán, ne rohant volna valakihez sírva, hogy milyen gonosz barátja is van, és útálja őt!

2011. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egyébként elmesélnék valamit, a bunkóságról. Középsuliban minden nap szembetalálkoztam egy rohadt bunkó osztálytársammal. Mindig, mindenkinek beszólt, és csak nevetett rajtuk akkor is, ha már az a valaki sírt. Ezt már mondhatjuk annak hogy megalázta őt. Nem? Nos, én voltam a szenvedő alany, és hiába volt jópofa ezeken kívül, undorodtam tőle. Volt még valaki, szintén bunkó volt, de egészen másként. A beszólásain érezhető volt, hogy tényleg poénnak gondolja. Ha nekem szólt be, egyszerűen tudtam rajta nevetni. És nem kinevetett, hanem velem együtt nevetett. Máskor meg odajött hozzám, és egyszerűen érdeklűdött, hogy mi újság. Ez tényleg tetszett. De amikor a másik mindig romba döntött, otthon várt egy kedves, megértő egyén, aki támogatott, és megvigasztalt. A 3 közül az utolsót választottam. A 3.ba szerettem bele. Lehet hogy rengetegen az első 2 közül választanak, de NEM MINDEN LÁNY! Annyira bírom hogy nemek szerint kategorizáltok, nem pedig egyének szerint... Akkor én biztos földönkívüli vagyok, mert nem tartozom az átlagba, mi? Hülyeség...
2011. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
* bocs, érdeklŐdött.
2011. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!