Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány csajnak hogy jöhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány csajnak hogy jöhetnek be a bunkó csávók?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 20:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Mert nem az számít a lányoknak, h kedves legyen a fiú, hanem h jól nézzen ki.
2011. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Mert a töketlenek itt kérdezősködnek amíg a bunkók felszedik a jó suncikat.

Mire a választ megkapod egy tajparaszt már álmaid tündérkéjében fog vígan malackodni.

2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-07 20:53


Ez teljesen igaz, csak az ilyen ember a legtöbb esetben nem szeret, és nem is tisztel, csak egy tárgy vagy neki amivel jó játszadozni.

Bár tudom, hogy ezek az értékek mellékesek, szóval nem is szóltam :)

2011. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a pasim :D DE,én igyekszem leszoktatni róla,mert én a jót,a szépet látom benne,ez viszont csúfít a képen :/ velem aranyos kedves,de másokkal szemben túl nagy az arca...jah,meg ráadásul esze sincs sok szegénykémnek xD ezért a mi kapcsolatunkban én hordom a nadrágot :P az ilyeneket tudni kell kezelni.a z olyan p*csák,akik meg még büszkék is arra,hogy ilyen a pasijuk,azok meg általában nem valami rendes lányok... :/ ezek a plázap*csákok :D
2011. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

23:45ös válaszoló vok:


a lényeg,hogy specc engem nem a bunkóság ragad magával! ;D utálom,ha valaki bunkó.de a páromban legalább találtam kihívást! :P és a RENDES lányokat szerintem nem a bunkóskodó pasik vonzzák! ;) sok sikert a kutatáshoz! :D

2011. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Elmesélem dióhéjban a történetemet:


15 éves korom óta kezdtem aktívan próbálkozni a nőkkel!

Rengeteget futottam utánuk,próbálkoztam többféleképpen,de le se szartak!

Voltak nők,akik megkérdezték,hogyhogy nincs barátnőm,hisz olyan helyes vagyok.

Én ilyenkor rájuk kérdeztem,hogy ők miért nem lesznek a barátnőim,de ilyenkor csak

ügyesen elterelték a témát!

A szüzességemet egy prostival vesztettem el 22 évesen.

26 éves koromra elegem lett az egészből.Olyan döntést hoztam,ami megváltoztatta az életemet.Elhatároztam,hogy nem foglalkozok a nőkkel és csak az üzleti életre koncentrálok!

Addig is éveken át azon dolgoztam,hisz középosztálybeli családban születtem.

De ezután csak az volt a célom,hogy GAZDAG legyek!

Bármi áron gazdag legyek.Güriztem is sokat.

30 évesen már sok tőkét szedtem össze és saját céget alapitottam.Itt már tele voltam pénzzel.

A cégem jól megy és alig kell dolgoznom,de nélküle is megélnék.

Ugyanekkor 30 évesen újra probálkozni kezdtem a nőkkel!

Most 33 éves vagyok van egy mercedesz ml 63 amg-m,egy házam,évente kétszer megyek egzotikus tájakra ugy 3 hétre bulizni!A nőket nem győzöm lerázni!Pedig le se szarom őket!

A 3 év alatt havonta több nővel szexelek,mint 30 éves koromig amennyi összeset szóba állt velem.Bevallom élvezem ezt.És ami a legfurcsább,hogy igazából nem is költök rájuk.

Tölem aztán nincs ajándék,se semmi...és mégis jönnek!


Ez a történetem!Volna mit írni még,de ez is elég!Mindenki vonja le a következtetést!

2011. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2011. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted."


Az már régen rossz ha te akarsz neki bizonyítani. El kell érned hogy ő érezzen folyamatos késztetést arra hogy bizonyítson neked (persze más dolgokban). Különben is elég ha egy rázós szitu akad ahol meg kell védened őt és ha sikerül onnantól kezdve már nem kell bizonyítanod hogy biztonságban van melletted, ő már elkönyvel téged olyannak aki képes megvédeni saját magáét és másokat is.

2011. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ész megáll. Már megint ott tartunk, hogy egy kapcsolat taktikázás, taktikázás, taktikázás, a partner befolyásolása, irányítása...

Miért is nem lehet kölcsönösen önzetlenül és valójában szeretni a másikat... álomvilág.

2011. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

ma 14:36!

Ez nem álomvilág, de csak megfelelő partnerrel lehet megvalósítani az önzetlen szerelmet. Tudom, mert én és a párom erre élő példa vagyunk. :)

2011. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!