Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a nők, ha a pasijuk be van szívva? :D 29/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

az hogy nem ítélem el akik füvet szívnak, nem azt jelenti hogy védem a drogosokat. azt sem mondtam hogy egyáltalán nem ártalmas a fű, mert ez sem igaz. te biztosan nem csinálsz semmi ártalmasat az életben!

ó, de, lebuktattál, kemény drogos vagyok... most is be vagyok állva! te viszont még tisztán sem tudsz szöveget értelmezni:S

2011. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"semmit nem tudsz a zöldröl de azért elítéled. primitív emberek mentalitása. ha vmihez nem értesz ne szolj bele"


Elég sok minden tudok a frogokról, a fűről is. Csak te hiszed azt, h senki más nem ért hozzá, csak te. Ez a primitív dolog

2011. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
egy szoval nem mondtam hogy csak én értenék hozzá de az irásaidból lesül hogy te nemigazán. más drogokhoz lehet igen mert amiket irtál sok másra ráillik ( mongyuk itt másrol szo nem volt) de a fűről tudok eleget hidd el. mind pozitív mind negatív hatásait. és tudom hogy vannak negatív hatások de te elégdurván eltúlzod azokat és tulságosan szubjektíven beszélsz rola. ha ténylegesen tudnád mit beszélsz akkor nem ezeket irtad volna. lehet hogy olvastál rola sokat , lehet hogy hallottál rola sokat de a tapasztalat teljesen más. azt h mit hallottál v olvastál az attol függ milyen szemszögböl irták v mondták de a tapasztalat nem hazudik és ott magadtol alakul ki a véleményed. és nem túl sok észérved volt ( csak hogy fuu köcsög drogosok stb) és olyan közhelyekkel jössz hogy aki tudja miröl van szó tudja azt is hogy a fele sem igaz.
2011. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
mindenki ért hozzá, csak nem mindegy hogy honnan az információ :)
2011. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Bocs,de akik nem értenek a fűhöz,minek válaszolnak?:)

Jesszus...

Amúgy meg én is utálom,ha a pasim szív.De csak akkor,ha nélkülem :P

2011. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
a hozzászólásokból kiindulva tehát a kérdésre valószínűleg az a válasz, hogy amit nem ismerünk attól félünk, sokan hihetetlenül előítéletesek és nagyon keveset tudnak a dologról, azt is általában rosszul. ezért.
2011. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Kedves Kérdező! IP-címét rögzítettük. Üdv.: BRFK
2011. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

házkutatás mikor lesz ? :D

csak , hogy legyen idő a növényeket elköltöztetni :D

2011. júl. 5. 23:43
 29/29 anonim ***** válasza:

Hú de nagy parázs vita alakult itt ki. Igen, elmondható, hogy az emberek nagy százaléka fél az ismeretlentől, és fűt fát összehord, csakhogy bebizonyítsa, amit nem ismer, az rossz. A papok is ezért végeztek anno tudósokat, mert azok belenéztek egy távcsőbe, és azt mondták, a Föld nem a világ közepe. A papok meg lusták voltak belenézni a távcsőbe, mert az rossz, hamis ördögi találmány.


Én is meglepődöm, amikor az emberek úgy nyilatkoznak bármiről, hogy soha nem is próbálták. Nekem is előítéletem volt régen a fűről, mert elhittem a tv hülyeségeit. Aztán kipróbáltam, és rájöttem, hogy ennek gyakorlatilag hatása sincsen :) Meg sem közelíti egy részegség állapotát. Ugyanakkor életem legnagyobb szexuális élménye volt így, mert felerősíti az aktuális érzelmeket. És a bnőmnek is, pedig ő tartott a legjobban az egésztől :)


A tanulság, hogy ne ítélj el olyasmit, amiről nincsen saját kezű tapasztalatod. Mert nem tudhatod, ki milyen hátsó indokkal véd vagy ellenez valamit.

2011. júl. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!