Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a nők, ha a pasijuk be van szívva? :D 29/F

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem szeretik mert aki szív azt általában nem érdekli annyira a barátnője mint aki nem csinál semmit. Ha úgy nézzük elhanyagolja, ha másként akkor nem lóg folyamat a nyakán. A másik lehetőség hogy azért mert konzervatív és elzárkózik mindentől.
2011. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
43%
20:45 ---> köszönöm, megnyugtattál hogy vannak itt értelmes emberek akik nem ítélkeznek olyan dolgokról amikről fogalmuk sincs :)
2011. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
56%
20:45 Elég gáz, hogy amiket te sorolták, csak fűvel vagy képes megtenni. Az én gyerekem ne játszon egy beszívott drogossal. Jah és minden drogos fűvel kezdni, és ti is tovább fogtok menni, hiába tagadjátok
2011. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%
20:49 nem, nem kezdi minden drogos fűvel, és nem, nem fog minden füves továbbmenni. csak hogy tudd :)na, ma is tanultál valamit, gratulálok:)
2011. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
36%
utolsó: Mondtam, h hiába kamuzol itt másnak és magadnak, ezt úgy se hiszi el senki. És hiába hiszed el, hogy ettől okosabb és menő leszel, hogy úgy csinál mintha okos lennél, de ez a "ma is tanultál vmit duma elég szánalmasan hangzik egy drogostol. szopóka haver
2011. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%
én nem azt mondtam hogy csak fűvel képes ezt megtenni csak annyit mondtam hogy a fű nem egy olyan elitélendö kemény dolog csak sok ember elzárkozik attol amit nem ismer mert hogy "drog" nak nevezik és a "drog az rossz". fiatal vagyok de egypár éve már foglalkozok fűvel és máshoz még eszembe se jutott nyúlni mert tudom h a szintetikus dolgok ( kati meg hasonlo szarok) ténylegesen tönkretesznek. ez személyfüggő aki akarja kiprobál mást aki nem az nem. és én pl azt vettem észre hogy a fű inkább csak lelki függőséget alakíthat ki hosszabb távon de akaraterövel le lehet tenni még könnyebben mint a cigit. és azért a drogos és a füves közt tegyünk már külömbséget. tépek nem tagadom de nem mondták még rám hogy drogos, nem kattogok az adagomért , a személyiségem sem változott mert abszolut tisztában vagyok vele h amit csinálok az semmivel se rosszabb mint amit más csinál
2011. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
mint mondtam, nem vagyok drogos. (és a haverod sem)nem élek ilyenekkel, nem szoktam szívni, viszont próbáltam már ezért tudom miről beszélek és külső szemlélőként látom a rövid és hosszú távú hatásait. igazából az nem zavar mit gondolsz rólam, de az igen hogyha tudatlan vagy és még hangoztatod is:O
2011. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
20:54 ja, és bizony a szűklátókörűséged sokkal menőbb :D legalább az tiszteletreméltó hogy te még csak meg sem próbálod magad okosnak tettetni. (Y)
2011. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
50%

79%-os nagy védi a drogosokat. Nem lehet hogy te is keményen az vagy?

Jjaa és egyáltalán nem ártalmas a zöld. Csak úgy sorvad az agy tőle. Döglenek az agysejtek. De kit érdekel egy szaros drogos agya. Meg egyáltalán az egész élete. Csak a családja szenved emiatt.

2011. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz a zöldröl de azért elítéled. primitív emberek mentalitása. ha vmihez nem értesz ne szolj bele. előitélet = tudatlanság én ennyit mondok. am a hozzád hasonló nehéz felfogásu szerencsétlenek se érdekelnek senkit ;)
2011. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!