Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy belém szeressen? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Én 15 éves fiú vagok és egy 17 éves lány tetszik (aki nem sokára 18 lesz) mit tegyek hogy belém szeressen? És szerintetek van esély?
2011. júl. 5. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hy! Hát először is tudd meg hogy egyáltalán egy kicsit is bejössz-e neki, mert ha igen akkor eltudod érni,hogy belédszeressen de azért ennyi még nem elég, ha bejössz neki akkor próbálj a kedvében járni mindenben, jah és a legjobb ha elhívod és találkoztok mert hogy neten dumázgattok annál nincs gyökerebb dolog és akkor várhatod, hogy belédszeressen, szóval tudd meg hogy bejössz-e neki vagy csak simán hívd el egy párszor randira...csak ennyit akartam de majd mondanak még okosságokat

Béke

2011. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Mit tegyél, hogy beléd szeressenek, ez a kérdés mi???? Téged bele tudnának szeretettni másba?? Gondolkodjál már el... Vagy a külsődbe vagy a belsődbe szerethet belé. jobb lenne, ha mindkettőbe. Beszélned kell vele élőben és akkor vagy beléd szeret vagy nem. Ha csöndben szorongsz a randikon vagy 2 másodpercenként azt mondod, hogy imádlak vagy bunkózol, ne várj sokat. Legyél természetes önmagad. Döntsd el mit akarsz, barátnőt, sexet vagy mit és a szerint cselekedj. Inkább férfinak mutasd magad, mint babának.
2011. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vass Krisztián válasza:
Csáztok. 18 éves vagyok és nekem is ugyan az a problémám mint annak a 15 éves fiúnak nekem is tetszik egy lány csak az a baj,hogy baj van a netes ismerkedésemmel a lányoknál szal tudnátok segíteni,hogy hogyan kezdjem vele az első szavakat?
2011. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vass Krisztián, neked is csak annyit tudnék tanácsolni hogy ne neten ismerkedj mert abból sz@r se lesz.,..vagy ha ott kezded mégis mondd neki hogy szia szeretnélek megismerni, és hívd el valahova amúgy meg nemigaz hogy nem tud valaki hozzákezdeni egy ismerkedéshez...lassan már tanítani kell? -.-
2011. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!