Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem? Lányok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem? Lányok milyen volt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemrég jöttünk össze (másfél hónap). Eredetileg kalandnak indult de kölcsönösen megkedveltük egymást. Beleszerettem! Ő is hasonlóképp érez de még nem meri kimondani. Szülei előtt se mer még bemutatni mert korainak tartja még. Én vagyok az első barátja. Lányok segítségét szeretném kérni, hogy nekik milyen volt az első kapcsolatuk, szerelmük, és hogy élték ezt meg :) Köszönöm :)
2011. júl. 5. 04:01
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Én 12 évesen jöttem elöször össze fiúval.Akkor azt hittem szerelem,de 1-2 hónap alatt elmúlt, pedig kedves fiú volt és ő szeretett.Ami komolyabb volt az 16 évesen történt, ott már volt szex is,de ott a fiú rontotta el, a hátam mögött mindenkinek csapta a szelet és a kapcsolat végén ezt bevallotta az egyik lány.Azóta voltak még szerelmeim,de idősebb is lettem és más lett fontosabb illetve tapasztaltabb lettem.Mindenkinek más az első szerelem, van akinek örökké tart van akinek csak egy "kaland" lesz.Ez szerintem függ a kortól is,neveltetéstől,emberi természetétől és magáról a kapcsolattól.
2011. júl. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokat beszélgettünk elötte.

Találkoztunk.

Telefonon beszéltünk sokat, nevettünk.

Ő belémszeretett, én Belé. Találkoztunk 3.x-ra és adott szájrapuszit, Majd következőn csókot. Sose mentünk tovább. Tudta hogy nem szeretném. A mai napig szeretem, pedig nem voltunk annyit együtt. Bemutatás olyan fél év után esedékes, első fiút amúgy:D Most lehet megint összejövünk, remélem nem egy nyári kalandra. Hát igen első szerelem. Kikell tapasztalni ki hogy csinálja. Ez az érzés minden tettet megmer cselekedetni. :S:D Első "szeretlek"-et akkor mondtam, amikor már úgy éreztem 100%ig megbízok benne, és Ő kell! De vele nagyon komplikált kapcsonatunk van. Szeret, tetszem neki, és ez kölcsönös, csak nem találkozunk, mert. Szóval szerelmet akkor vallottam amikor ő 1 hónap eltünés után felkeresett. De tényleg, volt mellette fiúm, de csak Őt szerettem aki ilyen volt velem. A mai napig rá várok. xD úgyhogy.. ahogy jön. Te mondhatod hogy szívedből szereted, lehet ő még nem készült fel rá. De ha kimondja hogy "én is" ott már tényleg van érzelem :) Sok-sok boldogságot!:)

15L

2011. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!