Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez másnak is rosszul esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is rosszul esne, vagy én vagyok már megint hisztis p. csa?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk a párommal. Lett volna rá lehetőség, hogy holnap reggel jöjjek haza, ehelyett ma délelőtt azt mondta, hogy nem akarja, hogy emiatt korán kelljen kelni, nyugodtan menjek haza ma. Elég rosszul esett, rengetegszer mentem már haza reggel, mindig ő szerette volna, és nekem sem volt ellenemre. 10ig dolgozott most, és miután hazaért, nem lépett fel msnre, nem is hívott, nekem kellett megkérdeznem az öccsét, hogy mégis mi van vele várjak rá vagy ne. Soha nem csinált még ilyet, hogy szó nélkül ment lefeküdni. Annyira rosszul esett, hogy először hazaküld, most meg annyira nem méltat, hogy egy smst dobjon legalább a kocsiból, hogy bocs kicsim ma nagyon fáradt vagyok:(
2011. júl. 5. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem bántásból, de igen, te vagy a hisztis p.icsa.
2011. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esne, de állítólag hisztis p.csa vagyok... :D :(
2011. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, volt már pár hasonló esetünk, de én nem támadtam rá emiatt. Később mondta, hogy dolga volt/ fáradt volt. Légy egy kicsit megértőbb, lehet, hogy rossz napja volt, fáradt.
2011. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
reggel megdumcsizod vele..
2011. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg túlreagálom. De ilyen még tényleg nemvolt soha és borzasztóan rosszul esik.
2011. júl. 5. 00:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, de én meg hiperérzékeny vagyok. :D
2011. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amíg együtt voltatok, minden rendben volt?

Ha igen, akkor ne aggódj. Lehet történt mostanában valami rossz dolog reggel/a környékükön/vonatokon, azért féltett. Este meg ha 10ig dolgozott, akkor nem csoda, hogy ágynak esett. Nem vagy hisztis, csak lány, és hajlamos vagy nem épp a legegyszerűbb megoldást meglátni :)

2011. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esne! Én elvárom, hogy mindennap tudjunk normálisan időt szakítani egymásra!

És fiú vagyok.

2011. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi is távkapcsolatban élünk, és volt egy hasonló eset egyik hétvégén, mondtam, hogy melyik vonattal szeretnék hazajönni, ő meg elkezdte, hogy jöjjek korábbival, mert úgyis tanulnom kell, na ez kicsit nekem is rosszul esett, de megbeszéltük, és azóta nem fordult elő hasonló. Egy kis idő elteltével kérdezz rá, mi miatt volt ilyen veled.
2011. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rosszul esne, de meg lehet érteni

Dolgozik, néha neki is lehet rossz napja

Mi anno a párommal már nem szerettük egymást annyira, kezdett kihűlni, de amikor vasárnap haza akartam menni, hogy másnap tudjak suliba menni reggel, mondta, hogy ne, majd másnap, ad kajára is pénzt.

Nem hiszem, hogy a kapcsolatotoknak annyi lenne

Ne reagáld túl

2011. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!