Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelente az hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellosztok kérdése:

Mit jelente az hogy félek beléd szeretni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már nagyon régóta ismerjük egymást. Átsegítettük egymást sok nehéz pillanaton: Már mint ilyen: szakítás meg ilyeneken. És már kb egy éve nagyon megtetszett nekem és akkor pont volt fiúja. És akkor abban maradtunk hogy barátok vagyunk. Na de azóta már többször taliztunk stb... És a legutóbbi talin beszéltünk vele és ilyen mélyebb dolgokrol valahogy előjött az kettőnk dolga!!! És kérdezte tőlem hogy szerelmes vagyok e még belé én mondtam neki hogy nem!!! csak tetszik mert? Azt mondta rá hogy a szemem mást mond kérdeztem mitt mond? azt mondta azt látja a szememben hogy még mindig szeretem! és ez valamilyen szinte igaz is! de én azért mondtam neki hogy nem mert hogy van fiúja és azt hittem szereti!! meg próbáltam elfelejteni de nem tom egyszerűen! és akkor elkezdett bújni hozzám!! megcsókolt!!! és és meg rendes csókott akartam de ő nem csak sima szájra puszit!!! és elkísértem haza és közbe beszéltünk újra a kettőnk dolgáról és akkor azt mondta hogy nem szereti azt a srácot! de azt mondta hogy fél belém szeretni! de nem tudom hogy értelmezem ezt??

arra gondoltam hogy azért mert hogy attól fél hogy elkezdenénk járni belém szeretne nagyon és fél már a szerelemtől a sok csalódás után?? vagy még arra gondolok hogy a fiú mellett van neki másik fiúja. azt mondta a sráccal csak azért van mert a srác mindent megvesz neki! és tudja hogy ha velem elkezdene járni akkor nem lehet más mellettem neki! de aztán aztán megkérdezte hogy nincs-e kedvem buliba menni vele?? mondtam neki de volna megbeszéltük hogy jövőhét utáni hétvégén megyünk!! most ezt az egy mondatot nem tudom megfejteni!

normális válaszokat kérek köszi előre is!!!


2011. júl. 4. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát biztos nincs kibékülve a helyesírásoddal, és azért fél beléd szeretni... :)


De komolyra fordítva a szót: Ha valaki azt mondja, hogy "félek beléd szeretni" - az már beléd szeretett, max még nem biztos benne, hogy akar-e kapcsolatot. De általában "járás" lesz a vége.

2011. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez egy ritkamód gyerekes duma. Én eddig még csak 14-15 éveseknél hallottam. Mi az, hogy fél? Az ilyen menjen a nyálba.
2011. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát.. Erre még nem gondoltam. Hogy belém szeretett!!! de azt mondta hogy hiányzom neki meg hogy csak azért jött ki a ide nem a fatherja miatt ha nem miattam mert hiányoztam neki!!! de én arra tippeltem hogy csak kamu!! szédíteni akar!!! De most hogy így irtad hát... van benne valami!!! és köszi a válaszokatt!!!!
2011. júl. 4. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
A volt barátom is írta már ezt Nekem..pontosan ezt a szöveget persze mi már akkor jártunk..és miután rákérdeztem,hogy ez mit is jelent tulajdonképpen azt mondta,hogy nem akar nagyon belebonyolódni ebbe a kapcsolatba mert belém szeret és nem akar kicseszni magával,és hogy ő ettől fél..persze nálunk voltak okok amiért nem akarta magát beleélni.
2011. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de azt nem értem ha belém szeretett akkor mitt kell variálnia?? most nem ha már szerelmes a lány és tudjah jól hogy a fiú is belé akkor mitt kell variálni??? és végüll miett a vége ösze jöttek vagy mi???
2011. júl. 4. 10:47
 6/10 anonim ***** válasza:

10:27 vok

Igen összejöttünk..együtt is voltunk 8hónapot de az elején úgy voltam Vele,hogy csak megtudom változtatni a véleményét és elfogadja azt,hogy belém kell szeretnie...de nem így lett..vagyis direkt ugy formálta az eseményeket,hogy ne tudjon belémszeretni..pedig állítása szerint én lennék neki a tökéletes..

Viszont szerintem Nálatok az a helyzet,hogy a csaj még nem szerelmes beléd,talán csak érzi hogy az tudna lenni és 1 hajszál választja el...de fél 1 újabb csalódástól amit én meg is értek..és még ő sem tudja pontosan,hogy mit is akar..de te elmondhatnád Neki,hogy te tényleg szeretnél vele 1 komoly kapcsolatot és csak próbáljátok meg..ha meg egymásba szerettek akkor meg már megérte..

2011. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hátt... az a baj hogy én már esküszöm nem tudom mitt hidjek hogy csak szorakozik vagy ténleg van valami!!! nem tom de az biztos hogy kifogom deríteni mert már kezd elegem lenni a dolgog boll!!! am köszi hogy el mesélted!!!
2011. júl. 4. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:
nincs mit:)de tényleg kérdezz rá Nála és ha ugyanezt a választ adja akkor szerintem hagyjad és keress valaki mást...mert ha valaki már az elején ezt így kijelenti az nem sok jót tartogat..
2011. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért fél beléd szeretni, mert ha együtt lennétek és teljesen beléd szeret és közben netán szakítanátok akkor azt már nem tudná feldolgozni. "úristen elveszítettem egy srácot, akit tiszta szívből szerettem". Ő ettől fél, és nagyon sok lány ezért jár inkább bunkó pasival, mint olyannal aki kedves, figyelmes, őszinte, mert egy bunkó pasival a szakítás kevésbé vagy szinte egyáltalán nem fájdalmas. A nők igazából erre vágynak, a kedvességre, a figyelmességre, türelemre, és ezért nincs sok ilyen pasinak nőjük mert a nők félnek, hogy netán elevszítenék az ilyen pasit...
2011. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hátt lehet van bene vm de mindegy már nem is érdekel mert ösze jöttem vele aztán szakítotunk de az óta meg ismertem egy olyan lányt aki ténleg szeret és én is ött ugy hogy nem is bánom!!! köszi a válaszokat!!!!!
2011. szept. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!