Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bátorítsam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bátorítsam a barátnőmet, hogy merészebben öltözzön?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek gyönyörű melle van. Nem olyan óriási, de épp elég telt és nagyon szép, gumilabda formájú, sokan azt hiszik róla, hogy szilikonos, pedig nem. Szeretném, ha nem hordana melltartót, ha venne fel kicsit kivágott felsőket, és ha nem mindig nyakig begombolt, laza ruhákban járna. Jó lenne, ha mások is észrevennék, milyen klassz melle van.
2009. márc. 28. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt igy elmondod neki,akkor jól fog neki esni nagyon,és rá fogja ő is venni magát :) A melltartó nélküli dolgot nem tudom,hogy bevállalná-e,mert az azért necces már...
2009. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok melltartót hordani, nekem is telt mellem van, nem óriási, de szépen formás, stabil :D Örülnék, ha egyszer a barátom ilyennel állna elő, hogy ne hordjak melltartót, bár szerintem neki teljesen mindegy :D Viszont azon elgondolkoznék, hogy kivágott felsőt felvennék-e, ha totál más felsők tetszenének... :S
2009. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

A melltartot nem csak azért hordják mert huu nagyobb vagy formásabb lesz tőle valakinek a melle...van annak egy tartó szerepe is:D,ne arra kérd,hogy ne hordjon,max ne hordjon szivacsosat...de valamilyet mindenképp hordjon mert később lóghat is tőle:D

amugy szerintem is mondd el ezt neki így és önbizalmat adszneki,hogy felvállalja az alakját:)

2009. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog lógni tőle, nagy tévedés :) Azoknak ereszkedik meg hamarabb, akik mindennap hordják mióta elkezdett nőni, mert ellustulnak az izmok és a bőr, mert hozzászokik a szervezet ahhoz, hogy valaki(=melltartó) elvégzi a tartás feladatot helyette. Az se jó, ha sose hord valaki, akkor pedig azért fog megereszkedni (persze, ha méretes cicikről beszélünk), mert ellazulnak a tartóizmok és a bőr, de ezt kordában lehet tartani tornával. Szóval szerintem fele-fele arány az egészséges. Én ha nem vagyok itthon, akkor hordom, ha itthon vagyok, akkor egyből leveszem. És mégis szép feszesek :P
2009. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan ruhát hordjon amilyenbe jól érzi magát, ő rád eröltet dolgokat? Egyszerűen neki nincs mutogatós stílusa, ennyi.
2009. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg is őrülnék melltartó nélkül!:D Nekem eléggé nagyok szóval én szinte mindig hordok.

A kérdezőnek meg csak annyit, h örülj neki h a barátnőd csak neked tartogatja a bájait, lehet ha mutogatná magát és többen megbámulnák, ne adj Isten lecsapnák a kezedről annak nem hiszem h örülnél:) Az se jó ha valaki nagyon mutogatja, meg a barátnőd lehet így érzi jól magát.

2009. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ofőnk, és egyben biosz tanárunk nemrég jelentette be hogy akármilyen szép is a melltartó nélküli mell, nem tesz jót ha folyton melltartó nélkül vagyunk. Pedig pasi. Megnyúlnak a tartószalagok és utána már cseszheted(már elnézést a szóért)
2009. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!