Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi nem miért gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi nem miért gondolja azt, hogy mindent megtehet?

Figyelt kérdés

Mindig minden úgy van jól ahogy a férfiak gondolják/mondják/érzik és ezt mind arra fogják,hogy " de hát én férfi vagyok!!"

Ha valamit kér a szexben azt kötelező teljesítened,mert kül. megcsal vagy elhagy.Ha más ok miatt csal meg az csak azért lehet,mert neki szabad,hiszen férfi és ők nem űgy működnek,mint a nők. Ha nem nézel úgy ki,mint egy agyon photoshoppolot címlapon magát mutogató nő akkor már nem is néznek ember számba,de bezzeg ő akkor szexi ha már kerekedik a hasa és tiszta szőr.

Ő elmehet bárhova,de te maradj otthon,takarít,főzz,moss és satöbbi,hiszen a nő tudja már hol a helye..

Szülj gyereket,de vigyázz nyerd vissza az alakod bomba kinézetűre kül. megcsal..hiszen joga van hozzá.

AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA.


2011. júl. 3. 00:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
hja vannak ezek a típusú férfiak .. mintahogy nőböl is van egy két elég elviselhetetlen és akaratos!
2011. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtál konkrétumokat, így nehéz véleményt nyilvánítanom. Talán ehez hozzátudnék fűzni így is:


"Szülj gyereket,de vigyázz nyerd vissza az alakod bomba kinézetűre kül. megcsal..hiszen joga van hozzá."


Ennek annyi az igazságtartalma, hogy a gyerek nem lehet kifogás későbbi +20 kilókra... Igenis legalább nagyjából nyerje vissza az alakját.

2011. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. válaszoló...

fail:)

2011. júl. 3. 00:23
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Ne ríjjá! Ha nem tetszik nem kell csinálni azt kész.
2011. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, ugyan. Ezt nem a férfi nem gondolja, hanem az EMBEREK gondolják. Mégpedig azok, akiket az ego a hatalmába kerített. Azok, akik túlságosan vakok, azok, akik nem törődnek a másik emberrel, azok, akik azt hiszik, körülöttük forog a világ. Ez nemtől független jelenség, rengeteg ilyen megtévedt ember van.
2011. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

00:22

az nem 1-2 nap,idő kell hozzá,de azalatt az idő alatt már meg is lettünk csalva.ez a gond.

2011. júl. 3. 00:24
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

a női nem miért hiszi azt hogy ha szép akkor bármit megtehet?


ne általánosíts.. nem a férfi nemmel van a baj hanem egy jópár emberrel férfivel és nővel is.

2011. júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

00:23

ha nem tetszik neked meg válaszolnod nem kell. :)

2011. júl. 3. 00:24
 9/21 anonim ***** válasza:

nem minden férfi bunkó, van aki alapból sík hülye,

vannak bizonytalanok és papucsok

"és a legszebb h. azt is utálják ha valaki papucs, h. legyen önálló gondolata néha, "tudjon elragadni, megfogni valamivel,

és a bizonytalant is, h. nem elég határozott,

hát én ezért vagyok bizonytalan, kiállok magamért néhány témában, de elhiszem azt is amit mond,... (régen 200as pulzust adta),

nézz utána sokan vannak bizonytalanok, és épp ezért, h. mit szeretnek a nők, a határozott fellépést,"macsó" vagy a mindent megtennék érted típust", irányítható-t, befolyásolhatót

(én utóbbi lettem, néha elragad az irányítási vágy, és akkor én dirigálok ^^, megosztjuk barátnőmmel, sztem így a legjobb:)

2011. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

00:24

oda írtam,hogy nem kell magadra venned.

és amúgy a nőknél elvárás,hogy szépek legyenek különben nem is igazi nők..ha már szépek akkor hagy rendelkezzenek vele.

2011. júl. 3. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!