Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasabb lány, nektek bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb lány, nektek bejön?

Figyelt kérdés
Skacok nektek bejön ha egy lány kicsit magasabb?lányok ti mit szóltok ha egy fiú alacsonyabb?(Ha lehet nemet kort és azt írjátok le hogy mennyivel lehet magasabb max. vagy alacsonyabb)
2011. júl. 2. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy...de azért ne tudjam állva kinyalni!



24/f

2011. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem eléggé zavar ha egy lány egymagas velem, ha meg magasabb, akkor kifejezetten. Mondjuk ez ritka, mivel 180 körül vagyok, de nem példanélküli. 17/F
2011. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 194cm vagyok, nekem bejönnek a magas lányok :)

Sajnos csak alacsony barátnőim voltak. Mondjuk ez nem okozott problémát semmilyen téren.

24F

2011. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zavar ha alacsonyabb as rác!!!
2011. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd leveszed a 15 centis tűsarkút kisanyám! XD
2011. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Engem is zavar ha alacsonyabb a srác. (180 vagyok)


17/L

2011. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lányok titeket miért zavar ? :D
2011. júl. 4. 11:02
 8/9 chello4623 válasza:
Engem nagyon zavarna ha magasabb lenne a b.nőm de hála ilyen még nem volt.....szerintem a lányokat meg azért zavarja hogy ha egy fiú alacsonyabb mert a lányok szeretik a pasijuk mellet biztonságba érezni magukat és egy alacsonyabb srácban ezt nem lássák meg és ösztönösen gyerekesnek gondolják ez tudományos tény... 23/f
2011. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem így vagyok vele .... van egy lány aki magasabb nálam és bejön szóval .... engem nem zavar
2011. júl. 24. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!