Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom ezért amennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom ezért amennyit csak lehet vele lennék. Ő neki lehet hogy sok. Soha nem értettem ha valaki tényleg szereti a párját, nem akar mindig vele lenni? 25L

Figyelt kérdés
Most a hétvégén is csak vasárnap délután találkozunk pedig nem igazán volt dolga neki sem a hétvégén. Vajon a férfiaknál nem úgy van mint nálunk? Sokat akarok? Főleg pasik válaszát várom hogyan gondolkodnak erről a kérdésről?
2011. júl. 2. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretünk valakit akkor persze hogy szeretnénk sokat vele lenni. De ha mindig vele vagyunk akkor nincs idő magunkra. Pedig arra is meg kell hagyni az időt. Ennyi. Ez nem jelenti azt hogy kevésbé szeretne.
2011. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mimano ***** válasza:
100%
Meg kell értened, hogy sokan vagyunk úgy, hogy néha vágyunk egy kis magányra. Sokunk életét nem csak a barátnője/barátja tölti ki, teljesen normális, ha néha nem akar veled lenni, ne erőltesd, majd máskor együtt lesztek.
2011. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok pasi, de tudom, hogy ilyen szempontból nagyon különbözőek az emberek igényei. Vannak, akik néha igénylik a magányt, vannak, akik több időt szeretnek baráti társaságban tölteni és vannak, akik szinte éjjel-nappal a párjukkal lennének még sok év után is. Ez nem attól függ, hogy szeretjük-e a másikat, sőt még attól sem, hogy valaki férfi, vagy nő, hanem attól, hogy milyen típusúak vagyunk, mik az igényeink.

Mi pl. nagyon szeretünk együtt lenni a férjemmel, ő is inkább velem tölti minden idejét, amit csak lehet és én is ugyanígy ragaszkodok hozzá.


Azért akárhogy is van, ha csak egy héten egyszer akar veled találkozni a párod azt kicsit kevesellem...

2011. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-4 alkalom mikor találkozunk egy héten
2011. júl. 2. 20:12
 5/9 anonim válasza:
Nem jó ha sokan együtt vagytok mert megfogjátok egymást unni :( Mi is mindennap találkoztunk és szét is mentünk egy hónap után.
2011. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazi kapcsolat amelyiknél megunják egymást. Mert akkor hogy élnének együtt egy egész életet? Egy normális pár akik dolgoznak, tanulnak szerintem örülnek ha az estéjüket együtt tudják tölteni.


20/l

2011. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Soha nem értettem azokat a nőket, akik mindig a férfin csüngenek és azon gondolkoznak, hogy hogyan lehet rájuk tapadni. Nőként soha nem ragadtam egy férfira sem. Ennek ellenére mindig sokan fiú között voltam. Engem minden fiú le akart szabályozni és megfojtani a féltékenykedésével. Én ezt nem bírtam soha. Mindig sokan ki akartak maguknak sajátítani. Szerintem inkább nézzél hobbi után, vagy shoppingolás barátnőkkel esetleg most nyáron strand a barátnőjeiddel, ill, olyan alkalmak, amikor együtt mentek el szépítkezni (szoli, szauna etc..
2011. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy tényleg szereted de akkor fogadd el,hogy szüksége van egy kis magánéletre,ahogy mindenkinek! Ettől még nem szeret kevésbé.
2011. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyílván ez változó egészen addig amíg az ember össze nem költözik a párjával...Addig kiszámíthatatlan szerintem,hogy ki milyen...(lakva ismerszik meg..."")
2011. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!