Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok miért imádják annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért imádják annyira a focistákat? És miért vannak annyira rájuk kattanva (ha van a csajnak párja ha nincs. Ha szereti a párját, ha nem)?

Figyelt kérdés
(Most az hogy focista,legyen értendő akár kinézetre,akár öltözködésre,akár viselkedésre,akár sport tevékenységre,akár erre az összesre egyszerre!)
2011. júl. 1. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És speciel nem szeretem őket :D
2011. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
nem tudom, nem mindegyik tetszik, de nagyon jó pasik vannak köztük, és jó izmos a lábuk :) volt focista pasim régen, tök jó volt :)
2011. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rühellem a focit. Még azokat a pasikat is kerülöm, akik csak TVben nézik.
2011. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sosem érdekeltek. Nem imádtam őket.
2011. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában a sportolókat szeretik a kitartásuk meg a testük miatt szerintem. A fociban annyi a plusz, hogy népszerű, így sok pasi űzi, nagy a választék, és ugyan emiatt jól hangzik, ha egy lány elmondhatja, hogy focista a pasija, és a barátnői meg irigykednek, gondolom. De persze a legutolsó rész már nagyon felszínes dolog.
2011. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 napietus ***** válasza:
olyan pasival meg nem is bonyolódtam kapcsolatba, aki egyáltalán semmit nem sportol.
2011. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
mert izmosak és férfiasak és erősek:))
2011. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért látom, ide most többségében normális lányok írtak:)


Valahogy én sohasem szerettem volna, ha a külsőm miatt vagyok ennyire híres:) Mert ezek a sportolók szinte mind helyesebbik fajta. Érdekesmód számomra, ettól függetlenül nem mozgatott meg a foci.


Ilyen a piac. Minél szebb az ember, főleg aki kűzd, harcol, passzolgat stb, hogy ha össze dobják a jó külsővel, már jobban eladhatóbb, így a nők is "elcsábulnak". Ezt sosem értettem. Ezzel talán be akarnak vágódni a pasiknál? hát nem tudom...

2011. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23:46 vagyok.

Mivel nem érdekel a foci, nem vagyok benne túl tájékozott, de azért akaratlanul is belefutok néha egy-egy focistáról szóló hírbe, vagy valami focis műsorba. De emlékeim szerint nem láttam még jóképű focistát. Bár lehet, hogy maga a tudat rontja a képet. Mármint, hogy focisták :)

2011. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát igen...ahogy sejtettem...kb fele-fele arány lesz! :D egyik fele szerti őket a nagy általánosítás miatt mert "izmosak&erősek&sportosak" ,a másik fele pedig nem szereti! :/ Csak annyit kérdeznék azoktól akik szeretik őket,hogy az hogy bunkó paraszt&szex mániás az összes és hogy javarészt egy szál bél az összes(ritka aki focista és igazán sportosan néz ki),nem szempont...hanem csak a külső???
2011. júl. 4. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!