Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom barátnője rám van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom barátnője rám van kattanva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy kéne elvennem a kedvét attól hogy próbálkozzon velem?

Nem akarom sértőn,sem feltűnően!A barátommal mi lesz így,ha a kedvese mások felé is kacsingat?Nagyon jóban vagyok velük!Adhatnátok néhány ötletet,mert csak tipródom az ügyön!Kösz! F27


2010. márc. 31. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem közöld a lánnyal, hogy kellemetlenül érint ez a dolog téged, mondd neki, hogy lehet Te látod,érzed máshogy a dolgokat DE neked ez így kellemetlen a barátoddal szemben.

Ha nem ért belőle, akkor beszélj kíméletesen a barátoddal.

2010. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy biztos legyen benne, hogy észrevettem a kacérkodását!
2010. márc. 31. 18:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Húzós ügy... Először beszélj a barátoddal, de úgy óvatosan kerülve a témát, érdeklődj a kapcsolatuk felől, próbáld megtudakolni, h mennyire bízik meg benne, mennyire látja harmonikusnak a kapcsolatukat. Mert ha ő is előhozza a témát, h "észrevettem, h több pasit is megnéz, meg talán még ki is kezd velük" - ilyesmi, akkor már van kiindulási alapod, akár erről az esetről is beszélhetsz vele, de mindenképp tisztábban látnál.

Aztán amit még tehetsz, h látszólag belemész a dologba, de mikor oda kerülne a szituáció, h biztos vagy benne, h ő kinézett magának téged, akkor egyszerűen leállíthatod. Erélyesen megmondhatod neki, h ha nem változtat a viselkedésén, akkor mesélsz ezt-azt a barátodnak róla. És ha nagyon akarod, még magnóra is veheted, mint a filmekben. (Najó, az utolsó mondatom csak vicc. :D)

Egyébként úgy is elvehetnéd a kedvét, h beújítasz egy "féltékeny barátnőt", vagyis megkérsz vkit (ha épp nincs senkid), h játssza el a barátnődet, aki jól kiosztja a másik lányt, h lesz szíves leszállni a pasijáról.

Ennyi jutott eszembe.

Bocs, ha sok hülyeség.


Jaaaa, nem akarod feltűnően... Akkor csak légy olyan undok dög, h ne legyen hozzá kedve... De ezzel még nem változtatsz a csalfa természetén, szóval én tényleg inkább a barátommal beszélnék a helyedben. De úgy, h ne higgye-érezze azt, h csak le akarom pattintani a csajt féltékenységből.

2010. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz szépen az ötleteket!Bizony húzós ügy!
2010. ápr. 6. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:
honann tudod ilyen biztosan hogy rád van kattanva? lehet hogy csak te érted félre, lehet hogy csak jóba akar lenni a barátja legjobb haverjával. Egyszer velem is ez történt.. közbe full még csak nem is tetszett a srác csak ugy gondoltam hogy a szerelem legjobbhaverja háth akkor jóba kell vele lenni :) meg ugy haver amugy is birtam !!de semmi több..
2010. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos egyértelműek a jelzései,csak én tetettem a bambát!
2010. ápr. 6. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél bamba add tudtára egyértelműen hogy hagyja abba. Lehet azt hiszi hogy Te benne lennél a dologban mert a semmilyen jelzéseidből az jön le neki.

Legyél egyenes.

2010. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak aztán nehogy balul üssön ki... H te megmondod neki őszintén, amit gondolsz, ő meg bemárt a pasijánál dacból, h te rá akartál mászni. Lehet, h halivúdi maszlagnak tűnik, de sztem akkor is előfordulhat ilyen. ezért legyél óvatos, és mindenképp puhatolózz a barátodnál, h milyen a kapcsolatuk.
2010. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Valóban mielőbb beszélnem kéne vele,csak olyan rossz érzés egy kedves ismerősnek beolvasni!Ráadásul ilyen kényes témában!

Köszi az eddigi válaszokat!

2010. ápr. 6. 18:28
 10/13 A kérdező kommentje:

18.26-nak

Eszembe jutott ez is,de talán ennyire nem szállt el a dolog benne!Az már igazán más vágányra terelné a dolgokat nálam is!

2010. ápr. 6. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!