Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 pasi aki tökre rám van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 pasi aki tökre rám van kattanva!? (LENT)

Figyelt kérdés
van 1 pasi,tökre bejövök neki mert mondta de én nem akarok/birok vele járni mert nekem más tetszik de ő nem lehet az enyém...de nem akarom elfelejteni...sztetek mit tegyek?
2010. aug. 5. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem is!
2010. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogj egy pisztolyt, meg egy párnát, és...!
2010. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem lehet a tied az, akit szeretsz? (ilyesmi helyzetben én is voltam..)
2010. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
add oda magad egy estére leszáll Rólad
2010. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem pont egy ilyen csaj szívatott...

22:48 nak van igaza, tedd azt amit ő ajál.

2010. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem,sajnos biztos nem lehet az enyém...

de én ezt nem akarom...

köszi a válaszokat ^^:D

2010. aug. 5. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy körforgás. Te nem kellesz annak akit akarsz, ő nem kell annak akit akar (te), biztos van olyan akinek az a pasi kellene, de neki meg az nem kell.

Rajtad áll, hogy megtöröd-e a körforgást.


Tetszett egy lány, de őneki más tetszett, aztán végül hagytam a lányt miután visszautasított és összejöttem egy barátnőjével akit csak később kedveltem meg és korábban nem is gondoltam volna, hogy vele is lehet jó.

2010. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!