Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan csajjal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan csajjal akinek elöl hiányzik a foga?

Figyelt kérdés
szép meg humoros csaj , de a két nagy elsö foga mellett felül hiányzik egy foga elég kicsi hely van közte
2009. márc. 27. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe ne! Persze ha csak szerelmes vagy olyasmiféle vagyok bele
2009. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem is tudom:/,én nem hiszem, vagy ha lehetne mondanám neki hogy menjen el Dokihoz és csináltassa meg, ha meglehet, ha meg nem akkor hát nem is tudom..még ezen nem gondolkodtam, remélem nem is kell majd:)
2009. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
54%

Nem.

Csak olyannal akinek 1 foga sincs.

Ő a király az orális szexben-:)

2009. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kizáró ok, ha tetszik akkor nem számít hogy egy foggal kevesebb van neki.
2009. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és akkor már az is gáz, hogy fogszabályzás miatt mind2 szemfogam hiányzik és nem sikerült rendesen zárni a fogaim? Ilyen egy vérbeli pasi...Csak a külső a lényeg... :S
2009. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Én pasival jártam, hogy elől nem volt 1 foga! 2 évig voltunk együtt...sztem nincs olyan gond vele ha amúgy ápolt, meg ilyesmi.
2009. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ezek a fránya külsőségek...

Most komolyan ennyire fontos ez?

2009. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

a külsőség a belsőt fejezi ki

emos csajba sem tudnék szerelmes lenni szerintem


pl ha az az oka h hiányzik a foga amit nem írok le, akkor biztos nem járnék vele :)


de a szerelem bármit megszépít

csak utána nagy a pofára esés

kivétel ha...

2009. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ennyit mondok erre: "Nem abba leszel szerelmes, akit szépnek találsz, hanem azt találod majd szépnek, akibe beleszerettél..."


És ez így igaz is... :)

2009. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!