Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kirakott a lakásból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kirakott a lakásból, SOS nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap mire hazaértem a munkából a cuccaim már a ház előtt voltak.Nem értettem hogy mi a baja.Megkérdeztem hogy mi ez az egész azt mondta ezt nekem kéne tudnom.Hogy hogy alázhatom így meg a háta mögött stb...Nem értettem mi van.Nagyon összevesztünk mert én semmit nem csináltam a háta mögött,az egyik "barátnőm"kavart be.Elkellett mennem a lakásból és nem tudok beszélni vele.Nem veszi fel a telefont nem válaszol az sms-ekre se.Segítsetek mit csináljak?Olyan szarul érzem magam pedig én semmit nem tettem..:(
2011. jún. 29. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Akkor módosítok: ilyen típusú embert messziről el kell kerülni, ha az ember nyugodt, kiegyensúlyozott életre vágyik. Gondolom kellemes lehet az unokatesódnak, hogy a férje nem vehet részt vele a családi eseményeken, holott mindenki más igen... egyébként nekem anyukám ilyen, nem is boldog a házaséletük...
2011. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
óóó most hívott.:))) Azt mondta beszélt a barátjával és szeretné velem megbeszélni a dolgokat és sajnálja:) Ennél többet nem is mondhatott volna.
2011. jún. 29. 18:35
 13/17 Dottorre ***** válasza:
100%
Nahát... rég volt már ilyen hamar igazam :) Hajrá, sok sikert kívánok!
2011. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Remélem nem baseball ütővel hívja:D
2011. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ezek után nem lennék kíváncsi rá. Nem hallgatott meg, amikor azt sem tudtad, mi a probléma... ő alázott meg, nem pedig te őt. Tudom, nehéz, de én nem békülnék ki vele, menjen a francba az ilyen. És minek barátkozol olyanokkal, akik bekavarnak? "Ilyen barátok mellett kinek kellenek ellenségek?"
2011. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, ideje lenne, hogy most ő ne érdekeljen téged. Tanulja meg, hogy a tetteinek következményei vannak.
2011. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dottorre ***** válasza:
Nagyrészt igazatok van, de a szerelem vak és megbocsájtó. Aki volt már igazán szerelmes az tudja, hogy ez így működik. Konkrét megcsalás nem történt, én nem látok semmi megbocsájthatatlant. Azt hiszem tanulni fog belőle mindenki, többet nem fordul elő. Ha mégis, akkor tényleg "ásdelmagad" készlet , és kalap-kabát.
2011. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!